bugün

her defasında polise karşı orantısız seka kullanan imrenilesi gruptur.
http://tinypic.com/r/i355ih/5

lan varya kahkaha attım olm.ADAMSINIZ ADAM!!!

edit:fenerbahçeliyim
beşiktaşlıyım, taraftarımla gurur duyuyorum, güzel zeka pırıltıları saçtık hep beraber gene. lakin unutmayalım orada sadece çarşı yoktu. fenerbahçeli, galatasaraylı, trabzonlu, göztepeli, karşıyakalı, bursasporlu yani kısacası her takımdan birileri birşeyler yapmak için oradalardı. bu yüzden hiçbirşeyi çarşı'ya mal etmeye lüzum yok. hepimiz ordaydık ve herşeyi hep beraber yaptık.

''biz'' olarak yaptık.

biz!!!!!
şu an halk tv ekranlarında yardıran ruhtur.

çarşı bir ruhtur bedene indirgenemez
taraftarı olan ilk ve tek taraftar grubu.
futbolu bunca yıldır sevememiş bir birey olarak, meydanda şahit olduğum cesaretleri ve direnişleri sayesinde beni bile Beşiktaşlı yapmış olan gruptur. allah razı olsundur.
Helikopter verilirse bir sey deneyecek yuce taraftar..
beşiktaşlı bir topluluktur.
söylenecek tek kelime var o da ; cansınız lan.
nev i şahsına münhasır lardir.
helikpter kullanmayı bilen var mı diye çağrı yapmış gruptur. ey çarşı ! içinde başbakan olacaksa, o helikopteri seve seve kullanmaya çalışabilirim. hem de gözüm kapalı, ellerim bağlı olarak. *
aynı takımı tutuyor olmaktan gurur duyduğum grup. zaten herkesin sempatisi vardır daha önceden de toplumsal olaylara gösterdikleri duyarlılık sayesinde ama bu son olaylarda gösterdikleri tavırla iyiden iyiye gönüllere taht kurdular. ayrıca herşeye rağmen çarşı grubunun büyüklüğünü anlayamayıp her fırsatta onlara sallayanlara da iyi bir ders verdiler son zamanlarda herşey için teşekkür etmek lazım.
sözlükte ve twitter'da direniş lehine yazdığım yazılar nedeniyle polis evimi basıp, "sen mi yazdın bunları?" diye sorduğunda "hayır çarşı" dedim. ve polis sessizce çıkıp gitti.

helal olsun be çarşı bravo çocuklar!
bugün saat 19:00' da beşiktaş çarşı' da buluşup, gazdan dolayı halka kapılarını açan dolmabahçe camisine kandil simidi götürecek taraftar grubu. halkın takımı.
büyük bir taraftar grubu olduğu kesindir. toplumsal olaylara da çok duyarlılar ancak bu olaylar sırasında adı fazla öne çıktı gibi. herkes chp bu olayı sahiplenmesin diyor ancak herşeyi sadece çarşı yapmış gibi bir hava oldu.
sadece nabız tutmasını bilen taraftar grubu! gezi protestolarına katılıp şeklini yapan ama sonra semtimiz zarar görmesin diye çark eden kolpalardan oluşur. adamsanız birşeyin arkasında durun. sürü psikolojisine katılıpta çarşı süpermiş not: bilmem ne taraftarıyım diyenlerin iq notu düşüktür net.
şu 1 haftadır beşiktaşlı olmak ayrı bir gurur duyma sebebidir. düzenli bir tribüncü hiç bir zaman olamasam da yanlarında direnmenin her anı tüylerimi ayrı diken diken etti.
her zaman farklılığını belli eden taraftar grubudur.. ayrıca bir beste fabrikasıdır.
mensubu olmaktan gurur duyduğum taraftar grubu. aynı zamanda direnişin en önemli aktörüdür.
istanbul dan gelen sesler anadoluda hiç hoş karşılanmamıştır. bilginize çarşı.
halkın direnişinde sahipsiz bir topluluğun önüne geçip haydi demiştir.tencere tavayla , bağırarak bişeyler anlatmaya çalışan halkın adeta sesi olmuştur.adeta çan çun tencere tava seslerini , kornaları hükümete tercüme etmiştir.tabi anlayana.
nerede düzen karşıtı bir olay orada çarşı zaten. son dönemde solcu kesimin büyük beğenisini kazandılar. beşiktaş ımızın taraftar grubudur.
yıllar önce uğur mumcu etkinliğinde 'çarşı faili meçhule karşı' pankartıyla tanıştığım taraftar grubudur. Taksim gezi parkı olaylarında ise halkların sesine tercüman olmuşlardır. Ayrıca üstün zeka ürünü espirileri ile bizi bizden almışlardır.
Sayın bekar çarşı grubu erkekleri,
şuan da sizinle çay içmek isteyen binlerce genç kızımız var.* zekanız, mangal yürekliliğinizle aramızda bir elektirik olabileceğini düşünüyorum. * behzat ç seven, ayyaş, çarşı grubu üyesi bekar taliplerimi bekliyorum...
Not: şaka bir yana, gerçekten hayranım size, bir de tribünden davulcu vedatı cidden merak ediyorum. *
eylemlerde hükümete teklifte bulunan sağlam ruhtur.

görsel
(bkz: paylaşım rekoru kıran ve erdoğan ı savunan yazı/#19972036)