bugün

maymundan geldiğimize onca bilimsel kanıta rağmen inanmayıp, "o zaman niye şimdiki maymunlar insan olmuyor" diyen sığ beyinlere sorulacak sorudur. bunlar çamurdan yaratıldığımıza inanırlar körü körüne. kendilerinin bu sorudan başka argümanları yoktur. aynı silahla cevap verelim bakalım.

bakın hava yağmurlu. yerde bir sürü çamur var. noldu? cevap yok tabii.
dincilerin ve yobazların acilen cevaplaması gereken durum. gerçekten, hadi maymun insanı andırıyor. gerçi, bazı tipler de yeterince çamur karakterli. onlar kesin çamurdan gelmiştir. yapışır bırakmaz insanı.
Mobilya keresteden yapılıyor aa bak bu keresteler niye mobilya olmuyor. Iş hammadde de değil ustada. Tabi ustayı görmek istememek ayrı bir mesele.
(#26201278).
öyle insanlar görüyorum ki çamurlar ondan daha insan diyesim geldi.

bu soruyu ateyizlere sormalı.
Bazı çok bilmiş yobazlara sorulması
gereken süper ötesi müthiş soru.
Bunu da dinciler açıklasın.
Bu başlıkta beyni kullanmazsak körelebileceğini görüyoruz...
ben yaratılışta şu mantığı anlamam: tanrı insanları çamurdan yarattı.

önce çamuru yaratması lazım sonra çamurdan insanı yaratması lazım.

oysa tanrı insanı yaratmak için çamura ihtiyaç mı duyuyodu?

ben belki çamursuz olmak istiyordum.

tanrı bunu elbet dikkate alacaktır.
"Vesvese ürünü olan olmayanı düşünme ve sorgulama her zaman şeytanın insanlara sunduğu en sinsi oyundur" cümlesiyle özetlemek istediğim konu.
Bu soruları soranları en iyi aydınlatacak kaynak Kuran-ı Kerim'dir.
Göründüğü gibi hiçbir dinci yobazın cevap
veremeyeceği kadar zor olan sorudur.
(bkz: arkadaşa ödülünü verin)
salak salak konuşmayın arkadaşım. bu kadar beyinsiz olmayın artık gerçek anlamda endişe verici bu durum genç populasyon adına.
çamurdan gelmişiz şimdiki çamurlar neden insan olmuyormuş.
hamurdan geldik allah'ın izniyle de hepimiz pizza olucaz.
'çamurdan geldiysek neden neden çamura bastığımda beynim gelişmiyor?' benzer soru...
Benim de merak ettiğim bir konu vardı, ben de trollden gelmişim neden bütün troller ben olmuyor, hazır eliniz değmişken bunu da çözerseniz sevinirim.
Bigbangden sonraki en büyük sorunsal.