bugün

ailemle aynı şehirde yani kısacası kendi şehrimde üniversite okumama rağmen 1 yıldır çalışıyorum.

oyalanıyorum canım sıkılmıyor,cv e eklenecek tecrübeler oluyor,azda olsa para kazanıyorum.

sınav zamanı çalışmak için izin veriyorlar.
ilk okul 5. sınıf: markla borçlanan babanın batışı ve aileye bakmak bir kenara icralardan korumak için çoluğu çocuğu memleketteki yıkık dökük eve göndermesi.

orta 1: yaz ve cumartesileri oto-elektrikçide çalışıp, okuldan sonraları simit, kalem, yara-bandı satmak.

orta 2: yaz ve okuldan sonraları oto-elektrikçide çalışıp, akşamları eve gelen çuvalla fasulyeden taşların temizlemek.

orta 3: yaz ve okuldan sonraları oto-elektrikçide çalışıp, akşamları liselere giriş sınavına hazırlık.

Anadolu lisesini kazanış.

lise hazırlık: oto-elektrikçide istihdam fazlası sebebi ile işten çıkarılış, 2 gün boyunca ucuz işçi statüsü ile iş arayış, bir alüminyum merdiven korkulukçusunda işe başlayış.

lise hayatı: alüminyum korkulukçuda yazları ve okullar açıkken de cumartesileri aralıksız 3 yıl çalışmak.

lise son: sırf iki katı maaş veriyor diye vefaya ihanet edip demir sac doğrama fabrikasında işe başlayış. sırf anne sözü dinlediği için içi eski iş yerindekileri yalnız bırakmanın verdiği elemle kavrulurken...

üniversiteyi kazanış.

üniversite hazırlık: sultan ahmet madoda yarı zamanlı garsonluk.

üniversite 1. sınıf: rem dershanesi stajyer matematik öğretmenliği. maaş alamaktan dolayı ayrılış. 3 aylık işsizlik... küçükbakkalköy seviye dershanesinde işe başlayış...

üniversite 2-3-4 sınıflarda, dershane öğretmenliğinin yanında özel dersler...

mezuniyet.

bankacılık sektörüne giriş.

bir yıllık aradan sonra matematik yüksek lisansına başlayış.

yüksek lisans dolayısı ile başlayan mobing..

farklı bankaların müfettiş yardımcılığı sınavlarına girip sınav başarısına rağmen internal refference olmadığ için müfettişliğe kabul edilmeyiş.

kariyerine ivme kazandırmak için kpss sonra devlet banksı...

matematik yüksek lisansı ve ekonomi yüksek lisans. şimdi doktora başvuruları yapıyor...