bugün

yanlış bir önermedir. namus bacak arasında değildir diye kıçımızı yırtarken namusun iyice saç tellerine taşınması durumudur.

misal:

-baba ben saçımı sarıya boyattım.
-hanıııııım, tüfeğimi getir. kız namusunu kirletmiş!

yok artık sayın yazarlar! yok artık!

bir çakma sarışın olarak size şu an içimden hangi küfürleri edesim geliyor da burası inci sözlük olmadığından susuyorum. abazan kardeşlerim, kaşar tanımında verdiğiniz bütün şeyleri yapıyorum ben. çakma sarışınım, mini etek de giyiyorum, gece eğlenmeye de gidiyorum, kahretsin sms'i de hızlı yazıyorum. kaşar mıyım ben şimdi? kimsenin sevgilisini ayartmıyorum? onla bunla düşüp kalkmıyorum? geceleri birilerinin koynunda değil internette geçiriyorum? eğlenmeye gittiğimde asılan abazanlara kıçımla gülüp, kot giyen esmer hatunlar orda düşürdükleri erkeklerin arabalarıyla uzaklaşırken ben kız arkadaşlarımla servise binip evime gidip makara yapıyorum? uzanılamıyorum? mundar oldum!
şu kadın kaşardır, bu kız kaşardır akımının yeni versiyonu. tüm kadınları kaşar görmek isteyenlerin ama yardıma ihtiyacı olanların imdat çığlığı.
bütün kadınlar kaşardır diyerek konuyu kapatmak, he deyip geçmek lazımdır...
Şekilciliğin akıl sınırlarını zorladığı boyuttur. böyle düsünen beyinde devreler yanmıştır mantık aramayınız.