bugün

bikinisi ile gündem olmuş.

görsel

http://www.milliyet.com.t...n&utm_content=2500179
kadında bildiğin 3 çocuk dogurmus ama yinede taş gibi kadın profili var..

(bkz: mature)..
ayakkabılar olmamış..

görsel
eğri oturup doğru konuşmak gerekirse ilerlemiş yaşına rağmen dinç, bakımlı ve güzel bir kadın. O burnun estetikli halini ben de pek şey etmedim.
bence ağız estetiği olması gereken kişidir.
Kendisini tatilde görmüştüm. Hükümet gibi karı ırmak Ünal 15 cm topukla kendisini anca geçmişti.

Fiziği çok cirkin üstü iri altı ipince götsüz.
Ha birde hiç dikkat çekmiyordu.
Eski hafif kemerli burnuyla daha güzel olan kadın.
Geniş aile zamanlarında bayıldığım kadın şimdilerde yaşlanmış yüzündeki o tatlı ifade iyicene yok olmuş ama halen gideri var.
Ailemizin şüküfesi (bkz: geniş aile) de oynadığı zamanlar neydi öyle.
Sihirli annemden suzan karakteri ile tanıdığım kişi.
Çocukluğumun oyuncusu. Yaşlandı tabii.
gereksiz insan topluluğundandır. (bkz: nur yerlitaş)
Roma sütunu gibiydi eskiden. Hele o dergilere verdiği pozları.
sunuculuğu iyi ama oyunculuğu iyi olmayan ekran kadını.
görsel
görsel
görsel
yemek programının berbat formatına rağmen, sunumunu çok başarılı bulduğum akıllı kadın.
bir kere insanları iyi dinliyor. nerede müdahale edeceğini biliyor.
belki de hiç izlemeyeceği formatta bir programa sunuculuk yapıyor. ancak programa çok şey katıyor.
sanatçı ruhu var. komplekssiz. samimi insan.
Yemek programı yapıyor şimdi. Seda sayan'ı ikinci kez ratinglerde geçmiş.
kim ne derse desin hala taş gibi kadın. 20'lik sözlük kızlarını bile havada hoplatır bu yaşında. off bazen Yaka Mikrofonu olmak istiyorum.
görsel
kafası olmasa..
Fazla iri bir vücudu var. Bu kadının yanındaki adam basketbolcu falan olacak ancak öyle sırıtmaz. Ben 1.80 boyundayım ben minik dururum yanında haliyle boyu 1.85 ve üzeri olan ve aynı zamanda yapılı olan erkeklerin hoşlanabileceği bir kadın.

Ayrıca çocuk mezarı gibi ayakları fırın gibi de ağzı var bu ablamızın.

Ek: şimdi baktım 1.72 boyundaymış e topuklu falan giyince 1.80 oluyor tabi harbiden kadına göre uzun ve iriymiş.
fesat fitnat.
Tanrı çok güzel bir kadın yaratacak iken son anda vazgeçmiş gibi bir kadın...
genel kanının aksine zeki bir kadın olduğunu düşünüyorum. ayrıca komikte. jest ve mimikleri olsun yaptığı ironiler olsun. piyasayı elinde oynatıyor. helal olsun.
allah affetsin ağzı çok büyük olan sunucu, oyuncu. iyi bir kalbi olduğunu düşünüyorum. keşke evlilik programlarına bulaşmasaydı.
allah affetsin de itici gelen bir kadın. yarın kıyamet kopsa bu kadın yemek programı sunmaya devam edecek herhalde. deprem olur bu kadının yemek programı devam eder, salgın hastalık olur bir şey olmamış gibi yemek programı devam eder, ramazan mübarek günde bu kadının yemek programı devam eder anlamış değilim ne zaman çekiyor bu programı.
yemek programında espirili, hazır cevap ve mütevazidir. herkesle iletişim kurabiliyor ve insanı rahat hissettiriyor gibi geliyor.