bugün

görsel
Zanzibar'dan bikinisiyle poz verdi!

görsel
bu kadında tam bir mahalle delikanlısı jargonu var.
görsel
Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen deprem felaketinde dayısı, kuzeni ve arkadaşının hayatını kaybettiğini duyurmuş.

https://www.mynet.com/zuh...-karisti-445961-mymagazin
görsel
eskiden sempatik bulurdum ama artik gozumdeki degerini tamamen yitirmis durumda. kendini gelistirme farkli projelerde yer alma yada uretme konusunda hiçbir girisimi yok kendisinin. kocasiyla bir sirket kurmuslar varsa yoksa yemekteyiz gibi sacma bir icerigi yillardir üretip satiyorlar. halbuki bu kadin yetenekli bir kadindi. evet belki iyi kazaniyor ve hayati bu anlamda garanti altında ama be kadin senin özün bu muydu? kariyerinin zirvesi yemekteyiz gibi bir sacmalik mi olacakti?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
güzel değil ama çekicidir.
Seksidir god damn.
"Şehitler varken göbek atmayacak mıyız?" diyen birisi olduğu için zerre kadar sevmem.
Sokaktaki binlerce kezban kızın Tv'deki versiyonu.
Kezban tipi var bu kadında fena halde.
ağzı çok büyük olduğu için hiç tutmadığım sunuculardan biridir. ayrıca her şeye gülmesi kendini itici yapıyor..
görsel
görsel
görsel
gelinlere yemek yaptırdığı yarışmada( adını unuttum) kaynanaların tavırlarına, ikiyüzlülüklerine şaşıran, suratı şekilden şekile giren sunucu. Sanki polemikten, kavgadan reyting alan bu konsepten haberi yok, oyuna getirmişler de sunucu olmuş. ilginç.
görsel
görsel
ayaklarına oje sürme hayalim olan ünlü hanımlar arasındadır.

(bkz: ayak fantezisi)
eskiden komedi dizilerinde oynardı

kısmen de komikti

eminim ki şuanda ne olduğunu kendi de bilmiyordur.
Evlilik programı sunarken şehitler varken oynamayacağız mı diyerek göbek attıran bir gizli haindir.
yemek programında espirili, hazır cevap ve mütevazidir. herkesle iletişim kurabiliyor ve insanı rahat hissettiriyor gibi geliyor.
allah affetsin de itici gelen bir kadın. yarın kıyamet kopsa bu kadın yemek programı sunmaya devam edecek herhalde. deprem olur bu kadının yemek programı devam eder, salgın hastalık olur bir şey olmamış gibi yemek programı devam eder, ramazan mübarek günde bu kadının yemek programı devam eder anlamış değilim ne zaman çekiyor bu programı.
allah affetsin ağzı çok büyük olan sunucu, oyuncu. iyi bir kalbi olduğunu düşünüyorum. keşke evlilik programlarına bulaşmasaydı.
genel kanının aksine zeki bir kadın olduğunu düşünüyorum. ayrıca komikte. jest ve mimikleri olsun yaptığı ironiler olsun. piyasayı elinde oynatıyor. helal olsun.
Tanrı çok güzel bir kadın yaratacak iken son anda vazgeçmiş gibi bir kadın...