bugün

zuhal hanım yine hanımefendiliğiyle ahmet'i kibarca kovdu ve haddini bildirdi. sürekli ortalığı karıştırmaya çalışıyor.

süper program.
bir gelin adayına gelen damat adayının bir süre sonra eski sevgilisi olduğu ve yatak görüntüleri ortaya çıkan program. zuhal topal konuyla ilgili hiç açıklama yapmamış henüz ve apar topar evlenme teklifi gelmiş.

(img:#1061559)
bugün yine kahkahaya boğan program.
süper program.

ülkede milyonlarca insan var ama sürekli azeriler, iranlılar, suriyeliler, ruslar falan geliyor onlar talip oluyor. özellikle de azeriler. lan size ne oluyor ya? ben ülkede görmekten bıkmışım zaten bir de en sevdiğim programda görünce artık kusasım geliyor. mecbur muyuz yarım yamalak türkçe sözler duymaya? bu ülkenin en büyük gururu zuhal topal acilen ağırlığını koyup %100 yerli içerikli bir programa dönüştürmeli.
zuhal topal kimi dava etmiş?

izleyen bi arkadaş olayı özetleyebilirse sevinirim.
http://www.ajanshaber.com...ifsasi-bomba-video/358979
oturup şunu izleyenlerin tümü türkiye'nin gen havuzuna tehdittir. akp'de bile kafası çalışan insan bulunur da bunun izleyicileri arasında bulunmaz.
Bilgi yarışmasıyla yarmış koparmış olan program. reytinglere de yansımış zaten %20 share almış.

komik.
artık star'da devam eden evlendirme programı. günlük 100 bin tl aldığı söyleniyor zuhal denen bu ablanın.
Koca yaz durdu durdu okulların açılmasına az kaldığında tekrar başladı. izleyip gülmek istiyordum ben. Haksızlık bu.
bizide evlendir.
ateş ediyor.
Beyin yıkayan TV showlarından biri.
An itibari ile heyecan dorukta olan program.
Zeynep hanim naza orospunun teki mesaj atar o dedi naz programi terk etti.
Birkan'a talip gelen eda, birkan'ın eski sevgilisi gülden'in en yakın arkadaşı çıktı. Eda da doğruladı. Ne kadar enteresan lan.
en son 71 lik dede ile 29 yaşındaki kızı elele yollayarak samimiyetini belli etmiş olan program.

yorumsuz...
insan ziyanlıkları sergisi.
işi iyice şova döken program. Bayhan ne alaka yahu. Evet.
bayhan ın eski günlerine döndüğü program.

gündem de kalmak için güzel anlaşma.
Hanife eskiden umut icin kavga ediyodu simdi de bayhan icin kavga ediyor.

Vallahi umutu ozledik.
https://flawlessvision.fi...548-8.gif?w=300&h=234
haber sitelerine sürekli konu olmalarına bakılırsa memlekette ne kadar kezban varsa topladığı görülebilecek olan yapım. kezbanlık sağlam reyting getiriyor bu memlekette malumunuz. bi tane hanım hanımcık takılana denk gelmedim, sürekli bir çirkinlik, bir taşkınlık efenim durduramıyoruz. *
Dalyarağın teki ben burda herkesten 10 gömlek üstünüm dedi ya lan.
Zühal de dışarı çıkaracağına destek oldu, sıçtı sıvadı.
Hanifeyi de ilk defa takdir ettim.
senaryodan ibaret saçma program. parayla tutulmuş 3-4 tane mal yüzünden iyi reyting alıyor bu üçkağıtçılar.

(not: sadece zuhal topal değil diğer izdivaç programları da buna dahil).
Aptal ve kalitesiz kadın.