bugün

ilk geldiğinde gerçekten koca arıyorken zamanla ağlayıp zırlayıp reyting ve mağduriyet yaratınca kıymeti anlaşılarak ısrarla programda tutulan biri. Bu zata kanal ev tutup maaş bağlamıştır kuvvetle muhtemel. Bir aralar popularite kaybı yaşayınca hemen talip olarak eski popstar ve katil bayhan getirilmiştir. Hala bunun orada koca aradığına inananlar var ilginç.
Hanife hanım, eğer bu entryi okuyorsanız lütfen birazdan yazacaklarımı dikkate alın.
başörtü ve etek renklerini aynı, geri kalan her şeyi siyah giymen gözümün anasını ağlatıyor. Kıyafet uyumu bu değil bacım. Yanlış anlamışsın sen olayı.
kim hanım lan.

Hanife denilen kaşar orospu mu?

Onu karı diye koynuna alanın ağzına türkiye sıçsın amk.
Zamanın Fadime şahin i.
Türkiye'de tek başına nüfus sayımı yaptı kız.
görsel
zamanında talip olarak gittiğim şahıstır. sırf ermeni olduğum için beni reddetmişti.

(bkz: ermeni olduğum için izdivaç programından kovuldum)
Benim Ay'a gitme ihtimalim hanifenin o koltuktan kalkma ihtimalinden daha yüksek.
hanife evlilik programına çıktığında dolar 2.40'tı.
allahın gücüne gitmesin ama hakikatten mide bulantısına sebep olmakta olan oluşumdur. şunun başlığına 4.entirim oldu sanırım bu.. yazmakta istemiyorum ama hakikatten bu kadar naylon bir tip olamaz ya her yerinden sahtelik yapmacıklık yalan ve şımarıklık akıyor..

zaman zaman okuyorum yazılanları ve yanılmadığımı görüyorum bir insan düşün ki 1 tane seveni olmasın sanırım "allah müstehakını versin" lafındaki müstehak buna verilmiş bu beden ile..
bu rezil programlarının hepsi yandaş medyada yayınlanıyor o kadar kepazeliğe rağmen rtük bunlara ceza felan da vermiyor. bu kıza talip olanlar zaten ünlü olmaya çalışan sorunlu tipler toplumu yozlaştırmaya devam edin .
(bkz: Ben bunu niye tanıyorum aq)
hanım manım değildir. kim hanım yazdı oraya ya.
kerizlerin parası ile gününü gün eden kezbandır. program başı bilmem kaç bin lira para alırmış kocayı ne yapacak ki reyting de alıyor bizim tuhaf milletten. ben ekranda görünce dayanamıyorum gözüm seyiriyor millet birde buna talip falan oluyor. rabbim öyle büyük ki yaptıklarına kurduğu sisteme akıl sır ermiyor..
günümüz türbanlı kızlarını çok iyi temsil eden baayan..

100 kişiyle adı çıkar ama yinede hanım hanimcik aile kızı.
Hanife hanımının da Zuhal topalinin da ameke aq.
Yeter ya. Şu kızın programda varlığı dert yokluğu ayrı dert.

En sonunda koca bulamayıp memleketine döndüğünü öğrenince annem hanife üstünden bana ders vermeye başladı. Tam olarak şunları dedi:
-bak kimseyi beğenmedi, her zaman en iyisini istedi, ona buna kusur buldu, en sonunda kimseyi bulamadan gitti görüyor musun?

Anneee. Sana inat evlenmicem.
aylık 5.500 tl maaş aldığı söylenen kadın.
Program kapatıldıktan sonra nerelerde cırlayacak merak edilen abla.
Torbalıda çiğköftecide takılıyor.
kadın programı bırakalı 3 ay oldu yalnız. zaten ekranda yok.
Seyredince acayip irite oluyorum, yürüyen iticilik.

Programdan ayrılıyorum, ben bu iftiraları, namusuma uzatılan dilleri sineye çekemem yeaağğ, ben iffetli ahlaklı bi kızıım, umreye gitcemm, programlarla ilişiğimi kescem, bye
Dedikten sonra programa geri dönmesi şov değil de ne.

O kadar garip bi kafa yaşıyor ki. Gülmek ve ibretle bakmak için instagram sayfasını takip edin, lol.
Soytarı.
Turabinin dişi versiyonudur. Tez vakitte dizilerde, reklamlarda ve kliplerde oynaması beklenir.
Egosunu tatmin etmeye çalışan bir adet kezban. Muhammed onca şey yapıyor, bunun dediği evet de diyebilirim hayır da diyebilirim. Hasbinallahvenimelvekil.

Bana muhammed gibi efendi, kalbimi kazanmaya çalışan bir talip gelse ben evet derdim. Sen git serkan gibi hıyarları beğen, onlardan adım bekle. Bu çocuğu da böyle süründür. Resmen kezban.