bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
vasat bir türk kızı.
Harikulade bir kadın.
Beni böyle sev oyunculuğundan beri çok severim.

Ah Ayşem, ah Ömer..
sabah sabah nereden, niçin aklıma geldi bilemem ama hatırlatmakta fayda var; dünyanın en tatlı, en sempatik kadını.
instagramına tek kaşlı çocukluk fotoğraflarını atacak kadar özgüvenli ve kendiyle barışık oyuncu. Sempatiktir.
(bkz: kıyamam)
görsel
çok beğendiğim bir oyuncu. kara kaş kara göz tam istediğim kız tipi.
şahanın recep ivedik serisiyle yıldıızı parlayan oyuncu. evin sevimli kızı kıvamında kişilik. içini dışını bilmesem de.
Sevdiğim bir oyuncu. Çok tatlı ve sempatik. Çok severim kendisini.
bu tipte bir kaç arkadaşım oldu. birkaç örnekten genele gidersek ki bunda yüksek görsel kişilik analiz becerimin de etkisi var, bu tip insanın ruhunu sömüren, farklı davranacağım diye yırtınan, gelenekçi yaşantısını reddedip kendine marjinal bir dünya kurmaya çalışırken saçmalayan gereksiz bir tiptir. şımarık, sempatik hareketleri başta çekici gelse de zamanla adamın ağzına sıçar. uzak durulması tavsiye edilir. siz bilirsiniz banane.
recep ivedikteki starbucksçı karıdır.
Sevdiğim bir oyuncu. Sempatik.
hastasıyım bu hatunun. enfes bi çekiciliği, şirinliği ve güzelliği var. kendisini bizzat tanırım iyi arkadşımdır.
Geçen gün şu videoyu gördüm:

https://youtu.be/_ufZVfq4r5Y

Videoda "yavşak napıyosun burda" diyen ses tıpatıp bu kadının sesi.
iyi bir kıza benziyor, çok sempatik, oyunculuğunu da beğeniyorum... güzelliğine gelince... askerliğin dördüncü ayında olsaydım, bir de çarşı kilitlenmiş diyelim, mesela denetlemeye gireceğiz diye sinir stres olmuşuz, haliyle kışlada olduğumuzdan sürekli kral tv'de tuğba özerk klibi falan izliyor olduğumuzu düşünsek, kendisini müthiş güzel bulurdum.. şimdi o kadar değil haliyle...
dramada çok başarısız.
recep ivedik 3 te gördüğüm andan beri aşık olduğum güzel yüzlü kadın oyuncu.
Yeni dizisinde - adı zehra - gördüğüm oyuncu. ilk recep ivedik'te görmüştüm bu kızı eee üzerinden de 8 yıl geçti. yaşlandı amk bu minik de.
kendisini herkes recep ivedik 3'teki rolüyle hatırlar ama pek bilinmez, recep ivedik 2'de de oynamıştır. bu filmde starbucks'ta çalışan kişi bu ablamızdır.

zito!
yıllar önce okulda arkadaşlarıma "ya recep ivedik'in son filminde oynayan bir abla var çok tatlı yuav, çok güzel" falan demiştim de, arkadaşlar daha kızı görmeden "huaaa mal, recep ivedik filminde gördüğü kızdan hoşlanmış" diye meşale ve tırpanlarla beni kovalamışlardı.

8 yıl geçmiş aradan. şimdi herkes hoş ve güzel buluyor bu aplayı. ben o zamanlar bunu deyince dalga konusu oluyordum. iyi bari, üzerine yapışmadı recep ivedik'deki rolü. ilk filmde oynayan abla onun kadar şanslı olamadı maalesef. "keşke recep ivedik'de oynamasaydım kariyerim bitti" diyerek yok oldu. ama zeynep reis hala ayakta. ha ben kendisini takip etmiyorum ama hala tatlı bir aplaya benziyor instagramdan gördüğüm kadarıyla. *

edit: bu arada kendisine yüz olarak çok benzeyen bir italyan oyuncu var. ama adını burada söylemeyeceğim, çünkü o da oyuncu olsa da oynadıkları film tarzı biraz farklı. *
insanın alıp evde besleyisi geliyor. ekranda bütün kadın oyuncular başrollerde muhteşem fiziklerle dolaşırken samimi gelmiyor ama bu kadını güzel yapan normal olması. çok da sempatik oyuncu.
abi ben bu karıya aşığım da açılamıyorum bi türlü.
kepçe kulaklı.