bugün

Modacıdır, eski amann dergisinin sahibidir. Uzay Heparı'nın eski eşidir. Ayrıca annedir.
12 Mart'ın muhtıracı generallerinden Muhsin Batur'un Genel Sekreteri Tunuslu Hava Kurmay Albay Mustafa Kemal Tunusluoğlu'nun kızı. ayrıca kendisini, uzay heparı ile ilişkisini ve oğlunu anlatan mavi..melekler ve sen isimli kitabı olan modacı.

Bir yanım tuz, Bir yanım şeker
Tuzdan yanayım
Bir yanım deniz Bir yanım toprak
Denizden yanayım
Bir yanım sen Bir yanım ben
Senden yanayım..

(kitaptan)
Türk işi godfather çekilse don vito'nun seslendirmesini vereceğim hanım.
çok değişik bir kadın farklı olduğu her halinden belli ..
dün ak$am son ütücü denen gereksiz bir programa ütü ile çıkan, modacı hatun.
adı aslında zeynep tunusluoğlu olan, yakından tanındığında dışarıdan görüldüğünden daha da farklı, marjinal, deli dolu olduğu görülen modacı.
erkek sesli, kadın görünümlü, tarz sahibi vede eski manken.
sezen aksu nun rahmetli olmus eski sevgilisi ve calisma arkadasi olan uzay hepari nin eski karisi.
tv8'de a la mode diye entel bir program sunuyor ve program boyunca mağazaları gezip elbise,şapka vs şeyler alıp bunları tanıtıyor.buraya kadar normal ama bu programı izleyenler var.
ses, fizik ve yüz olarak, erkekten dönme görünümü veren kadın(?)
özellikle ses tonu beğenilen ayrıca c.tesi günleri tv8 de la mode adlı programı sunan modacı.

ben ses tonunu beğeniyorum ağbi.
ses tonundan korktuğum tek kadın. hani dönüp küfür etse o an ölürüm herhalde.
hayatımda gördüğüm en iğrenç kadınlardan bir tanesi, sürekli sarhoş ve ayakta kalamayan azıtan oraya buraya saldıran kadın. bir de oğlu var uzay adında iyyy.
ben ilk gördüğümde tercihleri farklı bir insan sanmıstım meger değilmis yani öyle görünüyor..
sesini ilk duyduğumda uzay heparının gay olduğunu düşünmeme sebep olan erkek sesli, kadın insanı.
androjinal imge.
birbirimizi kandırmayalım erkek bu.
survivor adasında ne kadar kötü kalpli ve sorunlu biri olduğunu gösteren kadın.
tamam sorunlu olduğunu anlıyordum ama bu kadarı hiç aklıma gelmemişti, kadın bildiğin manyak.
nihat doğanla takılıyor adada. ayrıca kadın resmen sorunlu, herkese bi lafı var.
erkeksi bayan.
tabiri caizse ahı gitmiş, vahı kalmış. içi geçmiş modacı.
bunun kadın olduğuna beni kimse inandıramaz. zeynep amca lütfen bikiniyle gezme lütfen.
bir nihat doğan olmasada onunda bir nihat doğan kadar gideri olmayandır.
vakti zamanında uzay heparıyı demet akbağla bir olup kaza süsü verdikleri bir operasyonla tahtalıköye postaladıkları yönünde epey bir şayia dolaşmış insan.
(bkz: yakışıklı)