bugün

CNN Türk'te, Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programının dün gece yayınlanan bölümünün konuklarından biri olan zerrin özerin Kadın - Erkek ilişkilerinin konuşulduğu anlarda Hiçbir şekilde kimseyle birlikte olmak gibi bir niyetim yok. Ben hayatımda kendime yetebiliyorum artık, sevginin var olduğuna inanmıyorum. Ayrıca şunu söyleyim Türkiye Cumhuriyeti'nde erkeklerin yüzde ellisi biseksüel demesidir. bu söylemlerdeki tespiti nasıl yaptığı merak konusudur.
doğru tespitte bulunmuş ama sayıyı yanlış söylemiş.

türkiyede erkeklerin en az %80 i biseksüel..

bakmayın öyle herkesin çentik peşinde koştuğuna.
Tipik menopozlu teyze söylemi.
hepimiz bi seksüeliz. hepimiz zerriniz. aq asosyal druggiesi. gençlik döneminde ver bünyeye esrarı kokoyu götün kadayıf bağlayınca da yanlız kaldım tripleri.
doğru teppittir.

aziz nesin "türk milletinin %60 aptaldır" dediği zamanda aynı tepkiler verilmişti. gelen tepkiler üzerine aziz nesin özür dilemiş ve haksızlık etitğini söyleyerek türk milletinin %80 aptaldır demiştir.

çıkın sokağa bir gözlemleyin insanları. eğer türkiyenin kültürel ve de finansal başkenti istanbulda sokakta gördüğünüz on adamdan birinin aklı başında olduğunu düşünüyorsanız ben özür dilerim . atatürk de zaten türk milleti zekidir demıştir (kıvrak zekası malumdur) ama akıllıdır dememiştir. eğer bunlar yeterli kanıt değilse sizin için son 60 yıl içerisinde türkiyeyi yönetenlere bir bakalım ve halkın tepkisi ne olmuş onu gözlemleyelim. akıllı insan aynı hatayı iki kere yapar mı?...

zerrin özerin tezini gözlemlemek içinde çocukların aile içinde yetiştiriliş şekline, ailelerin çocuklarına verdiği cinsel eğitimi gözden geçirmek yeterli olacaktır. hangi anne çocuğuna cinsele eğitim veriyor, babalar erkek çocuklara biraz vermeye çalışıyor dili döndüğünce oda yeterli değil tabii. zerrin özere menopozlu yakıştırması yapmadan önce herkesin çocukluğunaa dönüp bakması lazım.

evet türkiyede erkeklerin %80 ni biseksüeldir. iddaa ediyorum.
hadi bana şununla ilgili bir oran söyle denildiği zaman hemen aklına alışveriş indirimi gibi şak diye yüzde elli gelen tipik yurdum insanı söylemi.. ne biçim bir ülkede yaşıyoruz yav! kesin oran nedir bilemem ama; en sıradan vatandaşından sanatçısına, biliminsanına ve oradan da başbakanına cumhurbaşkanına kadar ortalamamız yerlerde sürünüyor..
ruh hastası olan eski bir şarkıcının tespiti. nasıl varmış bu kanıya, sex yapmayarak ve aşk yaşamayarak. bence o kadın tam bir klinik vaka.

hamiş: önce o gözlükleri çıkartacaksınız, sonra tespit yapacaksın zerrin.
daha ilginci ise bu ülkede 'sanatçı' kelimesinin insanlara kolayca verilmesidir. bunu yazma nedenim bu haberin olduğu yerlerde sanatçı diye lanse edilmesi. söylediği laf ise gündeme gelmek için söylenmiş bir laf olduğunu düşünüyorum. alakasız bir şekilde bunu söylemesi ve herkesin bir şey söylerken kullandığı bir oranla söylemesi bunu açıklıyor.
ya şimdi kimin bisexuel olduğu önemli değil kendi yaşadıkları yüzünden milleti genel olarak yargılaması yanlış orda özgür laik bir ulkedeyiz sonuçta.
zerrin özerin hep biseksüel erkeklere denk gelmiş olabileceğidir.