bugün

sözlüğü satın alıp bütün trolleri moderatör yapacağım. *mına koysunlar sözlüğün.
hemen rüyadan uyanmaya çalışmak. (bkz: o derece zor yani)
internet kafede sınırsız masa açtırmak
uzay çağında hala fakir olmak, ben nereye geldim allah aşkına. şimdi ciddi ciddi bu sözlükte 171 tane fakir mi var. entrylerin çoğu afganistandan yazılmış galiba.
vedat milorun gittiği koduğumun fransız restoranına gitmek. puşt ne yese oraya bağlıyor bakalım nemenem bişeymiş.
zekatını vermek, sadakayı dağıtmak, hayır işleri yapmak, peygamber bile korkarak ezdiren fakirlik ve azdıran zeginlikten beni uzak tut diye dua etmiş, gerçi hasbelkader zengin olsam yoldan çıkarmıyım bende bilmiyorum.
birkaç üniversite öğrencisine maddi destekte bulunmak.
Kaynanama benim evimden çok uzakta bir ev alıp hediye etmek.
sokaktaki tüm fakir fukaraya ziyafet Çekmek.
kendime ayrı bir ev alıp ailem den ayrı yaşamak, ve o aldığım evi kerhaneye çevirmek...
çekicem emaneti sikicem adaleti.
öncelikle şahsım tarafından;

bir adet galeri
bir adet lojistik firması
ve bir adet şehirlerarası seyahat firması

kurulmaları hayalimdir. tabi hayalde kalacak orası ayrı.

galerimde lüks araçlar; en azından başı rolls royce, bentley ve audi çekecektir.
lojistik firmamda ki nakliye araçlarım volvo, scania ve belki mercedes olacaktır.
şehirlerarası seyahat firmamda ise kesinlikle neoplan starliner, cityliner bulunacaktır. talebe göre belki travegoda eklenebilir.
aaa böyle gözlerimi tavana dikeceğim ölene kadar.
köylü kafasına bürünmemek.
levent, etiler ve bebek'e otel dikip 3-4 tur sonra oyunu kazanmak.

(bkz: monopoly)
paralardan rolo yapıp tuvalet kağıdı olarak kullanmak bu benim yapacağım şey değil tabi
daha cok yardım ederdim ihtiyaçi olanlara.
tıklım tıklım dolu otobüste parayı bilerek yere atıp insanları gizliden kameraya çekip evde kahkahalar eşliğinde izlemek.
(bkz: herkese benden çay zall a oralet)
arkadaşlar ilk yapacağım şey evlenmek olur demişti de ben de olur mu öyle, o parayla boşanılır demştim..
kimsenin olmadığı bir yerde ev almak.
düğünlerde para saçmak.
borçlarımı ödeyip tekrar fakirleşmek.
uzak bir yere uçak bileti alıp son anda iptal ettirmek. biletin yandığına üzülmemek.
ayakkabı kutusu toplamak.
irzini eşekler siktigi apartman hayatından kurtulup, insan denilen en bozuk mahlukattan kacmak.