bugün

Akıllı olan Her kızın körpeyken bulması gerekendir.
Zira günün birinde kilo alacak ve pörsüyeceksiniz. Sizinle tanışmak için yalvaran erkekler artık olmayacak. Aynalara bakmaya korkacaksınız.
Kullanılıp kenarıya atılmış bir prezervatiften farkınız kalmayacak.
Psikolojik tedavi göreceksiniz. işte böyle bir durumda paranız da yoksa intihara kadar süreklenebilirsiniz. Böyle bir haldeyken, parasızlık tokat gibi çarpar yüzünüze.
Ama zengin koca ile evlenirseniz, adam ağzınıza etse bile parayla gezip, tozup, alışveriş yapıp hayatın tadını çıkarırsınız.
Aşk, meşk gelip geçici heveslerdir.
Paran varsa yaşarsın...
Okul hayatı bitince erkeklerin de aramaya başladığı kocadır.
kızların hayattaki yaşama sebebi olan kocadır.
Nişantaşı, bebek, etiler, arnavutköy civaralarında takılırsan bulursun. Uzun süreli düşünürler mi bilemem. Şansını dene yinede ;)).
Hangi kızla tanışsam evlenmeye ikna etme amaçlı yaklaşıyorlar bana. O yüzden ben fakirim diyip yakayı kurtarıyorum. Size de tavsiye ederim.

Bir de böyle çocukları çok seviyorum syaklarıyla yaklaşmıyorlar mı hasta oluyorum. Siz kimi keklemeye çalışıyorsunuz çakal kezbanlar. Yer miyiz lan biz şapşallara bak sen ya *
kadınların en az %95 inin hayalidir. çoğunun yaşamı da şu şekil. iri ve diri hallerindeyken olabildiğince flört, sevgili yapıp tadabildikleri tüm tatları tadarlar. evlilik çağına geldiğinde hayatındaki erkekleri şutlayıp kendisine bakabilecek para babası erkek arayışına girerler.
Zengin, iyi sevişen biri iseniz şirinleri görebiliyorsunuz.
bu devirde sadece kızların aradığı değildir.
erkeklere de lazım bir sağlam koca.
görsel
tek varlığı, bronz kaplama vajina olan türk kızının; hayalidir.
valla kızlar 8 - 10 bin liraya aşkınızı kiralamayın. aşk bu kadar ucuz değil. en azından bir 15 bini olmalı.
Ağzından salyalar akıtarak 90-60-90 arayan yurdum ayısının, isteyenine hakaretler yağdırdığı bir tür er bireydir efendim. ikinizdeki de aynı kahpe maddecilik. ikinize birden yüklensinler inşallah. Samimiyet yoksunu pislikler.
genelde bizim kadınlarımızın aradığı koca tipidir. asalak olarak yetişen ve salt evliliğe programlı bu kızlar kendini besleyecek erkek ararlar. kendini geliştirmekten aciz, salt fiziksel görünümüyle bir takım çıkarlar elde eden bu kızların ne yazık ki piyasası da var. sonra bunların hiçbir güvencesi olmayınca tamamen erkek eline bakıyor ve işin komik tarafı nafaka altında bu asalaklık devlet tarafından da onaylanıyor.
kadından ayrılsan bile onu beslemek zorundasın yani. o yüzden bir kere kapağı atınca ömür boyu kendini güvenceye alıyor. peki emek nerde? erkek okuyup kendini geliştiriyor, sabah akşam götünü yırtıp kendi ekmeğini çıkartıyor ama kadın bunun üzerine konuyor.

bence adaletsizlik var.
Böyle söyleyince kudursalarda "Kezban kızların hayalidir". Önemli olan kişiliktir. Kaldı ki zengin kocanın ilgisini çekmek daha zordur adamın gözü yükseklerde haliyle.
yani kadınları bilmem de kpss işsizlik falan derken benim bile ciddi ciddi aramaya başladığım insandır.
Baba evinde görmeyenlerin, mesleği olmayan kadınların hayali..

tek başına da var olabilmeyi nasip etsin allah herkese.
her hatunun hayali. Elle tutulabilir bir şeyin sonsuzluğu garantili değilken o anlık zenginliğe gönül vermek anlamsız.
valla tek hayali bu olan kendinden bi sikim olmayacağını anlayıp tek emeli gayesi zengin koca olan kızlara tavsiyem, sonu olan hiç bir şeyle sonsuza kadar mutlu olunmaz.
Babadan zenginse uzak durulmalı. Neticede adam zengin acımasız gerçekler isteyeni çok fazla olacak bu adamın evliliğin belli bir noktasından sonra taleplere karşı koymak da zorlaşacak elbette. Ha kendi kazanmışsa o adam zaten işinde gücündedir. Bir seyler başarabilen insandan zarar gelmez.
Modern fahişeliği gösteren iğrenç bir terim. Her duyduğumda midem kalkıyor.
Karısını rahat yaşatacak adamdır.
görsel

Annelerin favori damat türüdür.
günümüz türkiye şartlarında, kendi mesleğini edinememiş, ev hanımı olan, ya da asgari ücretle çalışan bayanlar arasında oldukça rağbet gören eş adayıdır.

kendisi kesin bir çözüm olmayıp, kadını erkeğe bağımlı hale getirmektedir.
mantık evliliğinde gerekli olandır. fakat aşk evliliği ise önemli olan gönül zenginliğidir.
Efendim.