bugün

(#27396741)

1.67 olduğu için 1.65 olmamdan dolayı bana kafayı takmış genç liseli yazar.
Ben sana 1.67 olamazsın demedim adam olamazsın dedim 1.67 olup da 1.83-84 e yuvarlamıyorum en azından Senin gibi tam tamına 1.65 im.
Bunu kanıtlamak için aklınca sana özelden foto atıcam dime liseli bu taktiklerini Başkasına uygula sen. Eminim beni Görenler şu an bu liselinin iddaalarını duyunca gülüyorlardır.
Bazı yazarların ellerindeki 167 cm olduğuna dair bilgilerin nerden geldiğini merak eden yazar. Dikkatli ol eline aldığın şeyler başına iş açmasın.
Elimizde 1.67 boyunda olduğu bilgileri mevcut olan liseli yazar.
Süt iç bol bol uzar belki biraz..
Bak zaten Arda Turan messi filan da kısa zenci sol bek ama senin kadar değil tabi ahahha.

Edit:ooooowwwww liseli sinirlendi sakin ol şampiyon.
Bu bir itiraftır.

Öyle itiraf başlıkların şöyle oldu böyle oldu diye yazacak adam değilim. Ama hayatımda ilk kez bi itiraf da ben yazayım. Zaten patavatsız olduğum için bişeyler saklayıp sonra sosyal mecrada paylaşmam. Ama bu çok garip. Biraz da tarihe not düşmek için yazıyorum.

Ben tüm dünyayı karşısına alarak yaşamaya çalışan bi adamım. Öyle Bi grubun içine dahil olayım, bi taraf edineyim tutkum olmadı. Tam aksine böyle insanları sevmem. Devamlı tüketim aşkı, sermaye düzeni, din bezirganlığı, mafyacılık, insanları köle eden iş hayatı, sürekli iş çeviren iki yüzlü akrabacılık, zengin damat bulup kapağı atmayı planlıyan kızlar, sürekli am-got kovalayan ruh hastaları, tek derdi cebimdeki para olan devlet. Ticaret hane olarak görülen özel veya devlet okulları. Hepsinden nefret ettim. Bunların bi parçası olacağıma tek başına aç susuz bir berduş olurum daha iyi.

Bu yüzden genç yaşta kariyer planlarıma son verdim. Bi sürü ağaç diktim. Balıkçılık öğrendim. Evde şarap yapmaya başladım. Birayı da deniycem. Bundan sonra hayat benim için bu.

Hani dedin ya sevgilim, beni aldatırsan ya da bana şiddet gösterirsen biter diye. işte ben de sana söylüyorum. Beni değiştirmeye çalışırsan, bu konuda anlaşalım, her şey biter!
Bakın farkındaysanız size cevap bile vermiyor. Liseli diyorsunuz ama Dershane çıkışı 3 arkadaş birleşip göya laf sokmak için birinizin evine toplanıp nick altı giriyorsunuz.

Hepinizi yola getircem merak etmeyin. Önce sözlükle sonra da ateizmle.
Ateistlikle ilgi arayan ergen piç.
Muhtemelen liseye yeni başlamış, adettendir diye ateist olan yazar.

Geçecek bunlar da, sıkma canını..

(#26827705)
bir César Azpilicueta değildir. seçim atmosferi sebebiyle dğılan dikkatleri "fifa 2014 dünya kupası"na toplamaya çalışmaktadır
7 ceddi kürt oğlu kürt olan dönerci kardeşiniz.
son dönemin en iyisi ashlet cole'dur. melezleri de dahil edersek giovanni van bronckhorst en iyiler arasında dır.
dünya üzerindeki en iyi isimlerden biri sanırım samuel umtiti'dir. lyon bu bek olayını çok iyi hallediyo; özellikle sol kulvarı adeta tek başına kullanabilecek oyuncular çıkartıyo piyasaya. cishokko, bastos, umtiti..
bu gruba yeni eklenenler arasında şu isimler vardır. paris saint german'den siaka tiene ve lyon'dan samuel umtiti

hatta umtiti nin tam bi zenci sol bek e yakışan şu golü tarihe geçmiştir: http://www.youtube.com/watch?v=zSIjm_qo4nM
Doğum günün kutlu olsun yazarı. Birkaç entry üstteki, geçen seneki kutlama yazımın altına den den koyuyorum.
coentrao'dur, riera'dır, jordi alba'dır derken gözden düşmeye başlamış oyuncu profilidir.
tüm üst düzey takımlara lazım olandır.
galatasaray'a lazım olandır.
"lan olm bu nasıl nick, hay aklınla bin yaşa" dedirterek sempatimi kazanmış yazar, dünya futbolunda aranan kan.
insan gibi insan olursanız sadece sohbetini değil herşeyini sizinle paylaşacaktır.
Bir akdeniz kasabasının sahilinde bulabilirsiniz onu. Sizinle oturup bir şeyler içecek ve keyifli bir sohbeti paylaşacaktır.
ümit özattır.
aly cissokho olma ihtimali olan yazar.
savunmanın sol tarafında görev yapan, ama bindirme yapma görevi ile stoperlerden ayrılan bir futbol mevkii. güzel orta yapanı, güzel şut çekeni daha makbüldür. ama en çok zenci olanı makbüldür. aşağıda yapacağım listeden zeki kişilerce anlaşılabilir.

--spoiler--
ashley cole - chelsea
patrice evra - man utd.
marcelo - r. madrid
gail clichy - man. city
drenthe - r. madrid (eskiden)
eric abidal- barça
taye taiwo - milan
andre santos - arsenal
djimi traore - marsilya
gökçek vederson - bursaspor

ve eskilerden

van bronckhorst
atouba
carlos salcido
gustavo victoria - galatasaray ve çaykur rizespor
ve tabii ki roberto carlos

zenci olmayan kayda değerler ise; maldini, lahm, jeremy mathieu, wayne bridge, gareth bale, john arne riise
bunların geneli hiç savunma yapamayan savunma oyuncusu sınıfına girerler.
bugün doğum günü olan yazardır.
nice senelere...
madem öyle, "nice mutlu yıllara" dediğim yazardır.
(#14056751) entry'si ile de güldürmüştür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar