bugün

anlasilmasi mumkun olmayan aksan bicimidir.bir zenci karsinizda bir kelimeyi ne kadar tekrar etsede anlamama olasiliginiz pesinen mumkundur.oyle ki amerikanlar bile anlamakta gucluk cekerler.konustuklari ingilizce evet butun gramerleri alt ust etsede onlar icin sorun yoktur.cunku dile getirilmesi ayni zamanda cok rahat olan bir aksandir.ayni zamanda terbiyesiz bir ingilizcedir bu.argonun krali yer alir icinde.
(bkz: dude)
misal ask yerine aks* der bu kardeslerimiz.. you demezler oldurseniz, ya, bilemedin yo derler. bol bol brotha, sista dagitirlar sevdiklerine.. oyle cok mimik yapmayi sevmezler zira agir abidirler.. yutarlar..
kendilerine has bir tonlamalari vardir. gramer falan da epey bi ozgun boyut kazanmistir arkadaslarin dilinde.
taze beyinlere efcw ve streamline daha sonra literature la ogretilen ingilizceye pek benzemeyen ingilizcedir.iclerinde bulunulmasada hey yo madirfakir,gaddamit li hollywood filmlerinde görüldügü kadariyla kendine has grammer kurallari olan eglenceli dil.
(bkz: ain t)
(bkz: hey mannnn! what is your problem ha!)
"bu dünyada 2 şeyden nefret ederim.
birincisi soğuk pizza , ikincisi ise kahrolası federaller" cümlesinin ingilizce olanı.
"hey dostum senin o pis kıçını tekmelerim" gibi argolu bir dil.
- derdin ne senin? seni kendini bilmez pis şişko...
(bkz: madafacka)
(bkz: sean paul aksanı)
(bkz: el mudo)
(bkz: chacarron macarron)
en ince detayına kadar öğrenmek için (bkz: gta san andreas)
mesafeli * dyalog kurulması gereken insanlar olan zencilerin konuştuğu ve sabit kelimelerden oluşan ingilizcedir..
az önce gördüğüm beşiktaş cola turkaaubrey reese den öğrendim:
- hey reese good luck! *
- sağol dostum!
uzun kelimlerden oluşan ingilizce. *
(bkz: how you doin brof)
motherfucker, fuck, what's goi' on man! den oluşur. herkes anlayamaz bu dili. onlara özel bir dildir.
sadece fak, madafaka gibisinden küfürlerden oluşmaz. pek bir şey anlaşılmadığından akılda sadece bunlar kaldığı için adamların bütün konuşmaları küfür olarak algılanır.
- u wanna hassle bro?
* ecdadını sikerün bak akıllı ol.
(adamın canı basketbol oynamak istermiş sonradan anlaşıldı.)
(bkz: wassup man)
hey jony what is going on?
(bkz: zenci ingilizcesi yoktur repçi ingilizcesi vardır)
(bkz: gimme)
hey meeeenn, giv mi fayf bıro, whats sap maaannn, madır faka meeen yeeeee, gibi cümleleri içinde bolca barındıran ingilizcedir.
(bkz: yooo man)