bugün

(bkz: sevgililer gününde ona ışığı armağan edin) diyen marka. kaçak elektrik kullanmayı düşünüyoduk biz.
Sponsorlu reklamlarını karşıma çıkarıp duran firma. Neymiş, prenseslerin yüzüğü safirmiş. Tamam anladım, senin o kıçıkırık yüzüğünü alacak kadar ekonomik özgürlüğüm var ama yüzük takmayı sevmiyorum çünkü parmaklarım çirkin. almıyorum kardeşim, Sana ne?
Sensiz olur ama zensiz olmaz der gibi reklamı var. Materyalist sevgili zamazingosu.
Sahibi Emil Güzeliş'tir. Son yıllarda reklama ayırdığı büyük bütçe sayesinde bilinirliği artmıştır. Ortalama kalitedeki ürünlerini marka olduğu iddiasıyla normalden pahalı satmaktadır. Ayrıca son aylarda çalışanlarına ceza sistemi getirerek mobing uyguladığı iddia edilmektedir. Yapılan bir işte hata varsa bunun cezasını dolar olarak çalışanlarından kesmekte ve bu konuda da herhangibir adaletli tavır sergilememektedir. Doğru yapılan işlerin karı ise tamamen kendi cebine inmektedir.
(bkz: Emil Güzeliş)
sırf marka adı yüzünden eşek yüküyle para verilen marka.

aynı karatta daha berrak taşa sahip bir mücevheri başka bir markadan(isim vermeyeceğim) net %15 uyguna alırsınız. biraz araştırın derim.
Türkiye geneli yönetim ofisi dahil şubelerini kapatan firma.
piyasadaki sıradan markalardan biri. atasay, blue diamond, lizay ve gülaylar varken zen pırlantayı tercih edeceğimi zannetmiyorum. her yerde zen pırlantanın reklamını görüyorum. anlaşılan satışları pek iyi değil ve çok reklama ihtiyaç duyuyorlar. bir gün iflas ettikleri haberini duymak dileğiyle.
Bence yeniden başlangıç için doğru bir yer değil zen pırlanta.
Hayatta isim olmaz.almam.