bugün

agzına bir tane çakılası erkektir ki az konuşsun.
mutlu erkektir. ignorance is bliss düsturunu kendiliğinden içselleştirmeyi başarmıştır. bunun farkında olmasa da çok sorun değildir..

az çok para kazanıyorsa ideal erkektir..
zeki bir partnere asla sahip olamayacak erkek modelidir.
zekanısı kullanmayan, kullansa bile bunu çaktırmayan erkektir. zeka yoksunu olabileceği gibi hayattan erken emekli olmuş biri de olabilir. ince bir esprinin algınaması zeka göstergesi olamayacağı gibi çevreden gelen cilveleri umursamamak hiç olamaz.
kızların ilişkiye girmek istemeyeceği tür.. şahsen, kendim, bizzat ben vermezdim..
zeki olmayan kıza göre daha az katlanılır insandır. kız gerizekalı da olsa güzel ise göze hitap eder. ya bunu ne yapmalı.
vucut yapısı ve maddi durumu iyiyse çok önemli bir sorunu olmayan erkektir.
zeki olmayan kızlardan daha zeki olan erkektir.*swh~ ~
sayıları da çoktur aslında. zeki olmayan her insan gibi hiçbir işe yaramazlar. e işe yaramayan adamı kim ne yapsın?
hele birde zenginse bu tip erkek zeki bir bayana rastlaması durumunda yolunacak kazdır.
dünyanın enn yakışıklısı bile olsa tipsizdir yine de.
güzellik veya yakışıklılık için olmazsa olmazdır zeka. ışıltısı yeter.
hayatta daha küçük ve emin adımlarla ilerler ayrıca sakinlik, düzen vb. düz ama garanti hayat formlarnı yaşamayı seven kadınların tercihleridir.
her ortamda kaybeden erkektir. Parasız erkek bile ondan daha çekicidir.
erkeklik adına hiçbirşey kaybetmeyen erkeklerdir.
erkeğin zekisi makbul olsaydı, einstein ın izafiyet teorisi yerine zafiyet teorisini geliştirmesi gerekirdi.
mutlu erkektir. zira zeki olanların giremeyeceği bir işi(babası sokmuştur), güzel ama aptal bir karısı(annesi bulmuştur), genlerinden dolayı hımbıl ve sorun! çıkarmayan çocukları olacaktır. sorgulamayacağı için daha iyisini istemeyecek ve küçük dünyasında mutlu olacaktır.
Kafası rahat olan erkektir.