bugün

versusun translate modeli için;

(bkz: evlenilecek kız vs eğlenilecek kız)
Yurdumun zeki erkeklerinin güzel kizlari seçeceği versus.
zeki kızdır. ama hem zeki hem güzelse her şey verilir.
mükemmel karşılaşma, sonuç belli, çözüm belli.

zeki kıza güzel kızın nasıl yatağa atılabileceği sorulur.
nefes aliyosa fark etmez.

sozluk abazanları.
güzellik toplumdan topluma değişir. zeka ise reel gerçektir. ortalama zeka ve ortalama güzellik bu işi çözer.
kısa süreli ve ciddiyet taşımayan ilişkilerde güzel kız her zaman avantajlıdır lakin taraflar birbirini daha önceden tanıyorsa yani arkadaşlık vs. gibi avantajlı olan zeki kızdır zira zeka bi çekicilik unsuru olmasada (bana göre) erkek bünyede hayranlık uyandırabilir ve akabinde iyi zaman geçirme, hayatın daha yasanılabilir olması açısından zeki kadın her zaman önde olacaktır.

güzel kadın için başka bi paragraf şart bence zira insan ilgi çekmek isteyen bi varlık ne olursa olsun. güzel kadın bu ilgiyi ergenliğinden bu yana sadece güzelliğini kullanarak elde ettiği için kendini geliştirme ihtiyacı hissetmez ve bu işi abartırsa zamanla güzel ama boş bir et yığını haline gelir umumiyetle otuzlu ve kırklı yaslarında evlenememiş ve bunalıma gren kadınlar bu tipler arasından çıkar.

makbulü nedir derseniz bence eli yüzü düzgün ortalama zekaya sahip güçlü karaktere sahip kadındır zira kadınınız siz yanında olamadığınız zamanda arkanızdan iş çevirecek, yalana dolana, riyaya bulaşacak bi kadınsa güzel yada zeki olması farketmez.
güzel kız başta önde gider ama zeki kız ileriki raundlarda oyunu alır.
Zeki kız iyi bir arkadaştır, ona fazla yaklaşmamak lazım. Güzel kız da elde edemeyeceğin biridir, çok uğraşmamak lazım. ikisi de mevcutsa hemen ordan kaç. ikisi de olmaması veya azar azar olması en ideali...
bunlar karşı karşıya gelirse zeki alır, dersenkinsen hangisini seçersin e güzel olanı zekisi bizi bozar...
ikisini de etkilemek zordur.
bunlar nasıl kalıplar böyle?

her güzel aptal mı? ya da her zeki çirkin? şunları bi aşın allah aşkına ya. güzel bi kız ortalama bi zekaya sahip olabilir ya da zeki bi kız ortalama bir güzelliğe..
zeki kıza eğer güzel değilse güzel olmanın mantığını anlatabiliriz ama güzel kızı zeki yapmak mümkün değildir. falan filan..
bu versus a göre güzel kız kazanır. fakat zeki kız vs güzel ama salak kız olsaydı yine güzel kız kazanırdı. falan filan..
Erkekler icin her ikiside sikintidir her ikiside adami ugrastirir durur.
ben güzel kızı tercih ederim. tabi şu akasya durağındaki sarışın kadar da mal olmasın, öyle olcaksa eğer kalsın almıyım ben.
zeki kızın güzel olması, güzel kızın zeki olmasından daha kolaydır.
zeki kız her zaman daha üstün basar.
ikisi bir arada tadından yenmeyen kızdır.
iksini de sikilirdir. sikerim.
Tek bir kadında bulunması zor bir özelliktir, bir diğer deyişle bulunmaz hint kumaşıdır.
beni hiç ırgalamayan çekişmedir. zeki de olsa güzel de olsa karnımı doyurmadıktan sonra. *
güzellik geçicidir.zeka kalıcıdır. Bu durumda zeki kız tercih edilir.
Zeki kız diye bişey yoktur imkansızdır .
güzel kız kazanır.