bugün

radyoya koşması gereken başarılı radyocu. bak radyocu diyorum. radyo.
(bkz: otur sıfır)
beyaz showu her cuma bayıla bayıla izleyen tayfanın ilk programda bu adamın adını " sen radyoya dön, olmuyor zeki, kendinden nefret ettirme" gibi söylemler içeren cümleler de kullanmasına anlam veremiyorum. herkes anasının karnında showmen olmuyor. adam kendi çırağım diyor zaten. neden bahsediyorsunuz. beğenmezsin o ayrı ama bu adama zaman vermeliyiz, olacak, güzel olacak.
televizyonda görünce bu adamı nereden tanıyorum ben dediğim, sonradan radyocu olduğunu hatırladığım insan.
serdar gökalp'e mi özenmiş ne?
şu saatte bana bir kere daha insanlar hakkındaki öngörülerimi gözden geçirmemi hatırlatmış kişidir. elemanı radyoda ilk dinlediğimde neler neler düşünmüştüm oysa pıff... o ne ya ! yere göğe sığdıramadığım özgün, yaratıcı, zeki, öz güveni tavan yapmış adam nerede ? bu ne yapmacıklık, bu ne bayağılık, elini ayağını nereye koyacağını bilemiyor daha eleman! dön yavrum dön baba ocağına dön, çal klasiklerden zararın neresinden dönülürse kardır bestesini !
televizyon programına başlamış kişi.

2006'da dinlemeye başlamıştım kendisini. radyoyu sokağa taşıyordu, müthişti.
2010 itibariyle dinlemeyi bıraktım, ukala olmaya başladı.
kesimlere yaranmaya başladı. dedim zeki sen ne ayaksın?
şimdi de televizyona dikeylemesine geçiş yapmış.
oysa ben senin kitabını alıp okumuştum, beğenmiştim de. diyordum ki "adama bak hem radyocu, hem kitap yazıyor" filan.
sen şimdi ne bok yemeye televizyon programına başladın? reyting uğruna neler yapacaksın kim bilir.
komik olmaya çalışan ama hiç beceremeyen.
çok karizmatik bir ismi olan kişiliktir.
biraz beyaz show a özenmiş mi ne?
şöyle bir twit atmış adam;
"Zaman sadece birazcık zaman... Geçici bu öfke, bu hırs, bu intikam..."
radyo çirkinler içindir sözünü doğrulayan kişi bu yüzden tv de yapamaz.
tv programına başlayan radyocu. bir kaç bölüme şhtşyacı vardır programının oturmasına ve farklı bir şeyler yapabilmeleri için sanırım 1. programdaki sıkıntıları atlatabilirler ama ilk programda damgayı vurması gerekiyordu. nasıl başlarsan öyle gidermiş.
eski ıradiyeci .
bir diğer versiyonu serdar gökalp olan cine5 ekranlarında serdar gökalp show ile ekranlara taşınmışlardır. büyük ihtimal ikisi de radyo programları kadar başarılı olamayacaklardır.
tavırları insanı uyuz etse de gerçekten başarılı bir radyocu.
omuzları mı çok dar yoksa kafası mı çok büyük diye düşündüğüm eleman. hiç gülemedim ona.
bir okan değil bir beyaz hiç değil.
an itibariyle şarkütericiyi delirtiyorlar.*
facebook daki fan sayfasına şu yorumu yapmamla '' dekor zaten koyu renkte, sende koyu takım elbise giyince hoş olmuyor, seni göremiyoruz.'' banlandım. eğer beni banlayan zeki kayahan coşkun'sa, tavsiyem zoruna gitmiş demek ki. neyse hayırlı programlar sana çöm.
cuma günleri, star'da 23:15 yayınlanan Zeki Kayahan Çoşkun.
not: ilk programında Zeki her zamanki gibi işindeki ustalığını gösterdi. ismail yk sevmem ama herkes gibi adını enazından bir şarkısını bilirim (şapu şupu, bas gaza) adam kıl olan olmayan herkes izledi. <Zeki yine tam onikiden vurdu. Gecelerin Radyo dehası, rakiplerine fark atan zeki, Televizyonun yeni neslin showmani. herşey bir tarafa matrax harbi güvenilirdir. sırrınızı ölünceye kadar saklar.
yeni programı ile ekranlarda göreceğimiz radyocu.
alem fm de radyo programı yapan dj. hafta içi saat 23.30-02.30 arası yayın yapar. yayına bağlanan dinleyicilere abuk subuk şeyler yaptırıp programı zevkli hale getirir.kendisini dinleyenlerin yatağın içinde yorganın altında dinlemelerini istemez. bunun aksine programı yatağın içinde yorganın altında dinlemek daha da bi güzel olmaktadır. zaman zaman tv programı da yapar. şimdilerde olduğu gibi star tv de matrax adında talk şov programı yapmaktadır. ancak şahsi fikrim, televizyon da radyo da olduğu kadar başarılı değildir. zira televizyon programı 10 dakika izlendikten sonra insanı sıkmaya başlamaktadır.
yeni programı her cuma günü starda başlamış showmandir. kıskanılan, taklit edilen radyo ve televizyon programcısı.
not:bugün akşam nasıl süprizler var.
lise yıllarında arkadaşlarda kalmamın yegane sebebidir.
nitekim matraxın beni en eğlendiren kısmı zkc' nin atraksyonlarına katılmaktı.
çekmeköy taraflarında oturan radyocu.