bugün

Ya ama bütün büyüyü bozmuşsunuz.
Soru nerede diye merak ettiğimdir.
görsel
(#44897499)
yemezler. git ödevini yap liseli. evet.
zeka sorusu görmesek inanacağız. liseli ödevini size yaptırmaya çalışıyor, galeyana gelmeyin beyler.
469 cevap.
146 AQ. EVET. TEŞEKKÜRLER.
679.
Rica ederim.
Offf ne zeka sorusuymuş be.
görsel
Hay şoförünün!
Ben hem fotosentez yapıyorum, hem de normal solunum yapıyorum demek gibi bir şey.
adalet nedir ?
cevap herkes kendisince haklı ise haksız olan kimdir diyerek verilir
soru: William Tell, Isaac Newton ve Pamuk Prenses'in ortak özelliği nedir?

edit: bilene bir sürprizim olacak.
3'lu kogusta kalan mahkumlardan biri diger ikisinin beyaz sapka giydigini gorurse kendisinde siyah sapka oldugunu anlar.
bir hapisanede iki ayrı hücrede tutulan beş mahkum var. bu mahkumlardan ikisi beraber kalıyor. diğer üçü de başka bir hücreyi paylaşıyor. hapisane müdürü diyor ki , siz 5 mahkumsunuz beşinizin de başında birer şapka var. bu şapkaların rengi siyah ya da beyaz. toplam 2 siyah 3 beyaz şapka var.

iki kişi kalan mahkumlardan birinin şapkası siyah diğerinin beyaz. her mahkum bu anlatılanları biliyor ama hiçbir şekilde iletişim kurma imkanları yok.

eğer içlerinden biri şapkasının rengini doğru izah edebilirse beşi de serbest kalacak.
Bir kızın erkek kardeşleri ve kız kardeşlerinin sayısı birbirlerine eşittir. Fakat her erkeğin kız kardeşlerinin sayısı, diğer erkek kardeşlerinin sayısının iki katıdır. Bu ailede kaç kız, kaç erkek kardeş var?
-Arkadasina gore ozgurluge acilan kapi hangisi?

Verilen cevabin tersi yonde kapidan cikilip gidilir.
Mahkum ve Gardiyanlar

Bir mahkumu hapishaneden çıkartıp bir koridora sokarlar.Koridorun iki ucunda birer kapı vardır ve her kapıda birer gardiyan vardır.Bu kapılardan birisi özgürlüğe diğeri ise ömür boyu hapse çıkıyor.Mahkuma sadece bir soru sorma hakkı veriliyor ama gardiyanlardan birisi her sorulan soruya daima doğruyu diğeri de sadece yanlış cevabı veriyor ama hangi kapının özgürlüğe hangi kapının ömür boyu hapse çıktığı bilinmiyor (yani her zaman doğru cevabı veren gardiyan ömür boyu hapse çıkan kapıda, her zaman yanlış cevabı veren gardiyan ise özgürlüğe çıkan kapıda duruyor olabilir.) Mahkum, bir soru sorma hakkını kime ve hangi soruyu sorarak özgürlüğüne kavuşabilir?
8 tane 8'i istediğiniz şekilde toplayıp 1000'i nasıl buluruz.
5 kuruş boyutunda küçültülüp blender'a atılıyorsunuz. blender'ın bıçakları 60 sn sonra hareket edecek. ne yaparsınız?
ilkokul 1. sınıf müfredatında bölme işlemi yok.
yalanı olanı napsınlardı?
11. sorunun cevabı c)8 lan. 3'ün 2'li katları olarak çıkarma işlemi var. 3-6-12-24-48.

zekalıyım, gördünüz.
zekalı mısınız acaba?
48 +52 / x = 4 x = 25

şöyle olur ;

26 +34 / 30 = 2 dir

45 + 39 / 28 = 3
Boş işler. Zeka sorusu soran kişinin zekasından şuphe ederim .
Zekamın yetmediği sorulardır.

Şu 3. Olanı bi çözün yaa yani 12 yazanı.
ilkokul 1e giden yiğenim ödevi yalanım varsa siksinler ben çözemedim.
görsel