bugün

A milli kadın voleybol takımının 18 numaralı tatlış mı tatlış güzel mi güzel smaçörü.

Bayıldım kendisine.
Cidden çok güzel olan bir voleybolcu. Yaşı 21, boyu 1.97'miş. (bkz: maşallah)
görsel
blok canavarı a milli sporcumuz. bileklerine kurban kız!
çok şeker. keşke benim olsa.
neslihan darnel'den sonra voleybolda, hem güzel hem yetenekli sporcu kombinasyonun yeni temsilcisi, müthiş orta oyuncu.
görsel
uğruna tarihin ilk dünya savaşının çıktığı tuvalı helen'den bile daha güzel olan voleybolcu.

görsel
güzelliğini ilk benim keşfedip başlığını açmam kendime adıma onur verici. ben güzelden anlarım.
Off ya olimpiyat olmasa kadından kimsenin haberi yoktu ne güzel, hep bana kalıyordu. bu arada Zehra takımdan birine aşık kesin. Söylemeyeceğim ama.
şaka maka olimpiyatlardaki en güzel voleybolcu kız. ne rusyada ne abdde bizim takımda. bu arada kendisini takibe alan abdli süperyıldız kevın durantı engellemiş. böylece kendisinin karakter olarak tipik türk kezbanı olduğunu anlamış bulunuyoruz.
Baştan aşşağı güzellik abidesi.
görsel
Baştan aşşağı güzellik abidesi.
görsel
Ailece aşığız.
Bu insanlar nasıl bu kadar uzuyor ya nasıl ya diye delirmeme sebep olan milli voleybolcu. Aşırı güzel biri.
Diğeri için;
(bkz: Ebrar Karakurt)
yine bam güm blokları koymuş. duvar gibi adeta.
yüce tanrı'nın boş vaktinde özene bezene yarattığı bir kuludur. yeteneği, güzelliği, ahlakı, çalışma azmi, hanımefendiliği ve vatan sevgisiyle örnek bir türk kızıdır.
görsel
Nefes kesen bir güzellik ve başarılı bir sporcunun birleşimidir.

Edit: eminim ki laf olsun diye eksiliyorsunuz ve ben alıştım artık.
adını lane de görünce katledilmiş bir kadın sandım. malum kadın adları genelde cinayet oluyor.
(bkz: güzelliği fazla abartılmak)
var öyle bir şey.
2 metre boyunda ağırsiklet bir kadının da güzel olabileceğini varlığıyla ispat eden voleybolcumuzdur...
Süper oynuyor süper. Aferin güzel kızıma.
milli voleybolcu. sayı yaptıktan sonra verdiği pozlar göz kanatıyor. gören komando ve ıssız bir adada survive etmiş sanacak. o hareketler nedir arkadaşım? güzelsin başarılısın zaten dümdüz dursan güzel fotoların olacak her yerde…
197cm boy diyor arkadaşlar!!!

lan yanında cüce gibi kalırız biz bunların...

güzelliğine aldandım ben bu dev kadının...

dev kadın diye şiir yazacağım bir gün sözüm olsun.