bugün

artık inanamayacagım önermelerden bir tanesi daha. kardeşim orta okulda çalışkan olduk olmadı, lisede piç olduk olmadı, üniversiteyi kazandık olmadı(en cok umutlandığım); ne oluyoruz kardeşim?
kimsenin bizlerle oyun oynamaya hakkı yok!

cem uzan a cok rica ediyorum, meydanlara cıkıp "artık türkiye de kızlar teklif edecek!" diye acıklama yapsın. vericem oyumu, valla.

medeniyetin kapılarını acmadaki bu önemli sorun icin el ele vermek gerekiyor bu zor günlerde.
kişinin ebatlarına göre teklifin içeriği değişiyor mu? sorusunu akla getiren önerme.
yalan yanlış ifadedir kilolu arkadaşlar inanmayın. 100 kilodan 95 kiloya düştüm halen kimseden ses seda yok. kandırmayalım böyle şeylerle birbirimizi.

(ara: kızlar teklif ediyormuş)
dogruluk payı cok olan onerme. gunumuzde sekil cok sey ifade ediyor bazı ablalara zira. * *
yalandir. benim bi arkadas 25 kilo verdi, daha merhaba bile diyen olmadi. *
doğruluğundan emin olduğum önermedir. hatta kızın biri bana teklif etti geçen gün. yaşadım bu olayı yani. ama teklifini kabul etmeyince kız bozuldu tabi. niye vereyim lan ben sana yaptığım rejimin listesini? git kendi imkanlarınla zayıfla. bana böyle tekliflerle gelmeyin kardeşim.