bugün

genelde üretken olamayan yazarların açtığı "bla bla bla olan kız bakire değildir" başlıklarına karşı açılmış protesto başlığıdır.

bu arada zarı patlamış kız tabii ki bakire değildir, ya ne olacağıdı!
zarı patlamış kıza patlamış mısır yiyerek mesaj vermek ve bu da
(bkz: eşeğin amına pancar pompasıyla su basmak) tır.
(bkz: enteresan)
(bkz: ömer üründül)
(bkz: patlama)
gölge presi ile patlatılmış ise bakiredir.
(bkz: Ömer Üründül)
(bkz: benim gibi düşünüyorsanız sizinle aynı fikirdeyim)
yüz yılın kâşifi bu sözü bulan kişi diyecem de, yüz yıl az gelir.

(bkz: sen neymişsin be abi)

zarı yerinde ama sakso çekmiş, anal yapmış, memesini avuçlatmış ve her boku yemiş kız hiiiç bakire değildir.
bekaretin anlamını bilmeyen cahil insanın önermesidir. bekaret ancak biriyle cinsel ilişkiye girince bozulur.

not: aynı salağa göre vajina dışında cinsel ilişki yaşandığında kız hala bakire sayılır.
aklı ve beyni donunda birlesenlerin uydurdugu;zar deformasyonunu balon patlaması gibi gören anlamsız zihniyetlerin uydurmasıdır.
namusu iki bacağının arasında grenlerin ve namusu bir damla kan ile bağdaştırmış ınsan zihniyetidir...
bir fıkra anlatmadan geçemiyeceğim ...
adamın biri bakire bir kızla evlenir ilk gece kız bak kızım buna ... derler
kız çinden sen falanınkini görsen öle demezsin diye iiçinden geçirir.ama bekareti sağlamdır.gençte sevinir kan geldi diye
vay genç vay sen bakkalınkini gördünmü ...
Kısa bir fıkra ile izahı mümkün olan durum.
Kız üniversite okur, lüks bir otelde staj yapar bu arada anadolu çocuğu olan oğlan kızdan ümidi keser, kesin der bu ne haltlar yemiştir ama kız memlekete dönünce gelir oğlana evlenebiliriz artık der. Oğlan aşıktır dayanamaz evlenir ve gelir gerdek gecesi. Malum uygulama yapılır ve kız kız oğlan kız çıkar ve oğlan mutluluktan kızı alnından öper. Kız sorar neden öptün ki şimdi beni alnımdan.
Oğlan anlatır. Güvenememiştim vs vs sebeplerle senin bakire çıkmayacağını düşündüm. Eee okul , masraflar , partiler, geceler, çalışma hayatı, kariyer.
Kız güler oğlana ve kıçını dönerek sen neden alnımı öpüyorsun ki bunu öp bunu der...

Ayrıca zar var zar var. Böbrek zarımı, kulak zarımı, beynin iki lobunu birbirinden ayıran zar mı, karaciğer zarımı. Patlayanı irdelemek lazım.
(bkz: taş yerinde ağırdır)