bugün

günler sonra tekrar erişilebilen torrent sitesi. Şu an için siteye girmekte herhangi bir sorun kalmamıştır. vatana, millete ve tüm torrentçilere hayırlı olsun.
açıldı beeeeee. allahım sana geliyorum. var mı lan zamço gibisi!!1

aramasın gözler, o $imdi davnlud'da..
12 saattir uyuduğumdan açıldığını yeni farkettiğim sitedir.
açıldı açılmasına ama, yüreğimizi ağzına getirdi. umraız bir daha böyle pis işlere karışmaz dileğiyle sözü leecherlara bırakmak istiyorum.
*
geri dönüşüyle bizleri sevince boğmuş olan tracker.
http://www.zamunda.net/ internet adresi olup şu an dünya'da ilk 10'a girmesi gereken bir sitedir.

not: aranılandan fazla şey var.
üyelik alımı belli zamanlarda yapılan, dünyanın en iyi ve en geniş arşive sahip torrent sitelerinden biridir. bağımlılık yapan yanı vardır.
yorumlarda gordugum kadarıyla "pekiyi pek güzel" olan bulgar tracker ı
Lâkin bana davetiye atabilecek sözlükda$ var mıdır ?

edit:davetıyeyle uye alımı yokmu$ gunun bazı kısımları alım açılıyormu$.
yılbaşında üye alımını açacağı ümidiyle günlerce bekleyip hayal kırıklığına uğradığım tracker. e bi hayırsever de yok kullanıcı adı şifresini paylaşsın. söz seed de kalıcam lan*
arama yeri kaybolup beni dumura ugratan site. istediğimi bulmam için yıllar gecmesi lazım. zamunda üyeliği olan arkadaşlar sizde de böyle mi yoksa sadece beni mi kitlediler?

http://img33.imageshack.us/img33/2811/zamunda.jpg

edit: sorun düzeldi, seviyorum seni zamunda tek aşkımsın beybi.
keyif pezevengi olarak tanımlayabileceğimiz site.

canın bir albüm mü çekti? bir filmi mi merak ettin? canlı performans mı izlemek istiyorsun? oyun mu oynayacaksın?

zamunda'ya girip istediğimizi seçiyoruz ve taş çatlasa birkaç saat içinde kullanıma hazır bir şekilde bilgisayarımızda... bir nevi açık büfedir, sıkıcı pazarların kurtarıcısı, arşivcilerin vazgeçilmezidir. dosttur, arkadaştır.
Guitar Hero'yu indirmek için beni kahreden site. 2 kaynak olmasına rağmen yinede hız felaket denecek düzeyde.
ilginç bi sitedir. kimi zaman 7-8 seeder olan bir dosya 1 mbit bağlantı da 10-12 kb de iner.
kimi zaman 2-3 seederi olan başka bir dosya 100 kb de veya 60-70 kb de iner.

arşivi devasadır.
son filmler ve dizileri çatır çatır çekersiniz. *
özellikle dizi paketleri harikadir
sayesinde bir çok diziyi, tam sezon olarak yıllardır indirdim.

en harika özelliği ise kategori özelliğidir.
film, dizi ve oyunları türlerine göre kategorilerindiği ve burada seedera göre, eklenme tarihine göre falan sıralamanıza fırsat veren muhteşem sitedir. * *
ne desem az. insanı download manyağı yapan, alıp koynuna sokmak istediği, tapılası sitedir.
allah iniş takımlarına zeval vermesin. ona gelecek zarar bana gelsin. *
dünyanın belkide en hızlı torrent sitesi, lost'un son bölümünün bitmesiyle 350 mb'lik xvid versiyonunu paylaşmaları arasında 1 dakika ya var yok, helal olsun adamlar yapmış.
takip ettiğiniz yabancı dizilerin yeni bölümlerini, yeni bölümün yayınlanmasının bir saat kadar sonrasında rahatlıkla indirebileceğiniz muhteşem site.
yüksek seeder, yüksek hız, düşük ratio oranı ile herkesin gözdesidir. türk dizileri ve filmleri dahi bulunur.
üyeliğim olan torrent sitesi. Türkçe, yabancı her film, dizi mevcut. müthiş müthiş.
üye alımını açmış olan torrent sitesi.
kapanmadan bir kaç üyelik parsellemek gerekir.
üye alımının şu an itibariyle açık olduğu bulgar torrent sitesidir. *
üye alımı varmış şu sıralar.
üye alımını an itibariyle açan torrent sitesi..*
üye alımını tesadüf ederi öğrendiğim sık kullanılanlarımda sign up sayfası bulunan tracker. üye alımına sevindiğim bir başka torrent sitesi hatırlamıyorum*.
enfes torrent sitesi. zira benim için öyle. kendilerinde ratio kısıtlaması yok. bu yüzden ne rapidshare vs. linkleriyle uğraşıyorum ne de ratiom yükselsin diye upload yapmakla. sadece torrentleri sıralıyorum ve keyfime bakıyorum.

büyüksün zamunda !!
üyeliklerine şans eseri rast geldiğim ve beni sevinçlere gark etmiş tracker. kapanmadan istifade ediniz.
herhangi bir değişik yöntem uygulamaya gerek olmadan rahatlıkla erişilebilen hiper torrent sitesi. üyeliğiniz varsa sizden iyisi yok torrent aleminde*
futbol dünyası için messi neyse, torrent dünyası için de zamunda odur.