bugün

(bkz: zaman gazetesini cumhuriyet le değiştirmek)
öldürülen pkk'lılar için neredeyse mevlüt okutacak kağıt parçası. fetö açıkça pkk'yı pkk'yı destekliyor.

yaptıkları her haberde yalan ve iftira var. hiç mi vicdanları sızlamaz?

https://twitter.com/Nazif...25032377874653184/photo/1

https://twitter.com/zennu...24608665811554304/photo/1

https://twitter.com/Zafer...status/624882992905887744
kandil bombalanınca 2 tane sivil yaralanmış onu dert edinmiş.

ama şehit haberlerini verirken nedense pkk diyemiyor.

çünkü artık kendisi pkk nın bir kolu.

size abone aradığım günlere yazıklar olsun.
en çok satan denilince akla ilk gelen tiraji adeti ama bu öyle satmak degil bu Müslümanları satar, askeri satar, türkü satar. Türkiyeyi satardi da yaradan yardimcimiz oldu da hainlikleri ortaya çıktı binlerce şükürler olsun. halen daha bu gazeteyi okuyan kisilere gülüyorum allah akil versin ...
Bulmacalari kaliteli. Sayfalarında saçma salak magazin haberleri yok. köşe yazarlarinin kaliteli yazılari var. Haftasonu ekleri bilgilendirici. Bunların dışında artık ülkenin gündeminden habersiz gibi gazete manşetleri var. Ülkeyi kan götürmüş. Adamlar halen ak saray derdinde garipler yani. Davalarının unutulmasını istemiyor da olabilirler. Ama ülkenin gündeminde cumhurbaşkanı 'nin altın kaşıkla yemek yemesi de yok hani
Siyasi kimliği bi yana kaliteli içeriği vardır ana eğlenceli değildir onun yerine posta alıp karı kız keserim.
bu gazeteyi cemaatten başka okuyan kesim bulunmaz. zira bütün kesimler bunların nasıl bir oportünist grup olduğunu bilir. Mesela iktidarla sarmaş dolaş olduğu yıllarda iktidar aleyhinde haber yaptıkları görülmemiştir.. iktidar bunların tavuğuna kış dediği günden beri en ufak iddiaları bile manşete çekmeyi başarmışlardır. bu kadar hakkaniyetli isen dün neredeydin peki lavuk? diye sorarız bizde. bugün milleti düşünüyoruz ağzıyla yaptıkları haberler zinhar samimi değil..
bu gülen örgütü "hükümeti devireceğiz, başbakan'ı alacağız, mit'i ele geçireceğiz" diye dolanıyordu bi ara.

şimdiki durum ise şu: görsel

görüldüğü üzere 'başbakan'ı alma' hedeflerinden aktroll avcılığına kadar düşmüşler.

bu drama yürek dayanmaz.
Sofra bezi niyetine yere sermek iÇin kullanılan su geÇirmez özelliği ile öğrenci evinin vazgaÇilmesi olan iÇi boş saman gazetesidir.
600.000 tiraj yaptığını idda eden, hiç açılmamış kolileri hurda kamyonlarında fotoğraflanan gazetedir.
görsel
Birçok cemaat mensubu en az iki tane abone olmaktadır. bu tiraj tekrarlardan oluşmaktadır. Örneğin bir kişi hem evine hem işine gelsin veya karı kocanın ayrı ayrı birer abone olduğu abonelikler var.
Üzerinden dini terimleri çıkarıp tuvalet kağıdı olarak kullanılması gereken münafıklar ın gazetesidir.
Üst kat komşum abonesi sabah gelen gazete aksama kadar kalıyor hatta bazen birkaç gün kalıyor ve diğer günlerin sayılarının eklenmesiyle bir yığın haline geliyor. içinde birşey yazsaa alıp okuycam ama nerde tamamiyle paçavra!
yarağı yemiştir.
Pis yemiştir.
Yan basmıştır.
Feto nun medyası.
zamanında solcuları ve kemalistleri hedef gösteren gazetedir. şimdi ise ak itlerin zulmüne uğradığı için ağlıyor. ezerken iyiydi ama akp le bu insanları.

hiç basın özgürlüğünü falan takmıyorum, tuvalet kağıdı bile olmayacak gazetesi var. kapatılsa türkiye bir şey kaybetmez. ( ha basın özgürlüğüne darbe vuruldu diyebilirler ama zaten öyle bir şey yok onu unut)
08.12.2015 Tarihli sayısında önce tahir sonra tarih adlı haberde diyarbakır'daki tarihi caminin yakılması ile ilgili haberde terör örgütünün bu eserleri yaktığıyla ilgili bilgi verirken arkasından örgüte yakın kaynaklar ise bunun emniyet tarafından çıkarıldığını yazıyor.

akla gelen soru zaman gazetesi bu örgüte yakın isimlere nasıl ulaşıyor ve her şey ortadayken hâlâ bu yangın emniyet yetkilileri tarafından çıkarıldı demek açıkça örgütü desteklemek demek.
Bir zamanlar abonesi olduğum gazete.
Geçen de bir mekanda gördüm. inanır misiniz öyle uzun uzun baktım gazeteye. Vay anasını dedim kendi kendime. Elime alıp okumayı düşündüm bir an. Elimi uzattım. Sonra gazeteye dokununca, gazete nin eski basım kalitesinin çok altında olduğunu hissettim, bu ara bir elektriklenme de oldu.sonra elimi çektim ve ordan ayrıldım.
cumhuriyet gazetesi ile attığı manşetler bile aynı giden gülen sever gazetesi.

kemalistler ya da solcular bu işe hayret ediyor olmalılar.

http://www.ensonhaber.com...tle-cikti-2016-02-16.html
feto`nun gazetesidir
Yandaşlık degil artık komple bir gülen. Yazıları onaylatmadan yayınlayamıyolar. Tasmalı yazarlarla dolusunuz.
Zaman... yıllardır Türkiye için içten pazarlık yapan fetoşun şaşırmamak lazım. pkk'ya da yardım ediyorlar, medyalarıyla da destekliyorlar. fetoooş azcım delikanlıysan Türkiye'ye geri dönersin. Bak bu insanlar ananı gipmeyi bekliyo.
(bkz: kayyum)