bugün

kürtçe mi bu...anlamını filan bilmem ama fonetik olarak hoş..
bi ara benide takip ediyordu. sonra bunu yazinca takibi birakti. kibirli ve fazla ego sahibi bir insan oldugunu düşünüyorum.
Artık entry girmeyen yazar. Yoksa çaylak mı oldu.
Lan bende diyorumki adam sözlüğe üye oldugu gibi beni okumaya takip etmeye başladı caylak haliyle, o kadar iyi yaziyormusum demekki.

Ama nerdeee uye olan kisi 5 kisiyi otomatik takip ediyormus. Duygularimizla oynadın zall.
benden duymuş olma ama kukla kumandayla fotonu atacakmış patron.
Admin olmasa tanınmayacak yazar.

Kalite sıfır yani. Di mi mka? Sen daha iyisin bundan. Net.
Artık yazmayan yazar. Çaylak mı oldu acaba diye düşündürür.
gelişmelerden demiş ki

**

bir derdim var butonundan lütfen gerekli olmayan konular dışında yazmayınız. çünkü o kadar çok birikiyor ki, çok önemli bir konu arada kalabiliyor, günlerce göremeyebiliyoruz. bu hepimiz için önemli.

sıklıkla 'neden çaylak oldum, kaç gün' konulu mesajlar geliyor oradan. ben ve ya arkadaşlarım cevap veriyoruz, 'şu sebeple şu kadar gün' diye. ondan sonra tekrar "ben şöyle yaptım ama bu böyle oldu, şunu derken bunu demek istemiştim, ya şimdi o iş öyle olmadı' gibi cevaplar geliyor tekrar tekrar. bunu maç esnasında hakemin verdiği karar olarak düşünün. kırmızı kart gören futbolcunun ve arkadaşlarının itirazları sonucu değiştirmiyor.

**

1- gammazlanan entry okunmadan siliniyor. çok net belli. içinde tanım, bilgi, tarif bulunan bir entry boktan bir sebeple siliniyor. haliyle 233452 kişi de lan ben onu dememiştim ki diyor. sonucundan yakınacağına sebebine bakmayı akıl edemiyor.

2- işe yaramaz 2352321 tane fasilite yapmış ama şuraya çaylak yapıldığında sebebini ve gününü mesaj atan bir bot(?) yapmamış. yapamamış değil bak yapmamış. kafa o kadarına basmamış yani.

3- diren türkçe.

10 senedir burada ama ne yazarlığı öğrenmiş ne yöneticiliği. vizyon zaten yok.
Aslında zall yanılıyor. Ben de birine özelden küfür sebebiyle iki gün çaylak olmuştum. Bir derdim var'dan "önceki mesajlara bakın o zorla küfür ettirdi" falan demiştim cezam bir günde kalkmıştı.

Tabiî, şimdi yazarken "acaba yanlış mı hatırlıyorum" düşüncesi de oluşmadı değil.
kaç senelik sözlük yazarıyım böyle zall görmedim.

şu silinip silinip iki gün geçmeden asparagas bir nick ile gelen yazarımsı trollere bir engel koyamadı gitti.

neyse bu entry burda dursun sonra bi ara düşünür belki!
Hala buralarda olduguna sasirdigim yazar. Evet.
(bkz: birinci nesil silik)
bir işe sahip olmadığı için, sürekli yazarak buradaki kamillerin önemini kazanmış şahsiyettir. önünden al pc yi geriye komple "sıfır" kalır.
Sözlüğümüzün çınarı. Ulu çınarımız. Ulu zall.
hayırlı olsun la. güle güle kullan.

görsel
görsel
Para kasmaya gelmiş vasat moderator.
Tek hedefi sözlük yazarlarının mutluluğu olan ve bunun için çalışan, adeta baba görevi gören sözlük sahibidir.
Fuck you james temasını geri istediğim sözlük sahabı. Ha iki tema ha üç ne farkeder reyiz.
Tamamen silmemişsindir geri dönüşüm kutusundan çıkar da geri şeyapıver. Olmuyor böyle.
beyler yavsıyo glb.
görsel
eski yazarları küstürüp yerine yeni ergen troller alan admin. eskiden troller bile bir kaliteliydi.

(bkz: abdulkerim54)
(bkz: massax)
(bkz: yekey)
(bkz: antihdpkkantiakpkk)
(bkz: ille de woman olsun)
(bkz: protest sanayici)
(bkz: tarihci76)

sayamadığım daha çoğu. neredeler bunun cevabını kendine ver bakalım zall.
Profil fotografi olmasa cok karizmatik bir yazar.

Profil fotografina ragmen efsane bir admin. Sanal sozlukler arasinda en guzel tasarima sahip olani ve en kaliteli mod kadrosunun bulundugu sozlugu yonettigi ve kurdugu icin takdiri hakkediyor.
birinci nesil moderatör.

ona ithafen yazılmış fıkradır;

gizli: cimrilik cimrisi bir insan.

http://www.uludagsozluk.com/e/28882052/
bu nasıl bi mücadeledir amk.

görsel

bu adama şerefsizim çok üzülüyom. inat çok.
sol frameyi görüp görmediğini merak ettiğim kurucu. görüyorsa neden bazı başlıkları silmiyor? sadece seks var ve nick altı dolu. ekşi sözlük tamam ırkçı ve taraflı bir yer ama burası da git gite nick altı ve seks olmaya başladı.