bugün

inci sözlük'te fislenmeyehayır.com'a destek veriyor ulu sözlükte ama;
ulu sözlük ttnet'in reklamını yapıyor.
inci sözlük ise: http://galeri.uludagsozluk.com/g/zall/ aynen bu şekilde..!
fişlenmeye hayır kampanyasını başlattığından beri aldığı 3. ttnet reklamından iyi para kaldırdığı düşünülen yönetici.
durum itibariyle sözlüğün moderatörü olduğunu anladığım şahıs.
kendilerin şu soruyu sormak istiyorum..

'saçlar lens mi?'
#173 sözlük formatını bu şekilde ilan eden kişi. b ye bakın. allahtan bu konuda çok hassassınız da akşama kadar din kitap, ana avrat küfredenler çaylak bile olmuyor.
candır. şu anda burda yazıyorsak ona borçluyuz.
koministimam tarzı entry girme rehberi şeklinde bi başlık açtım formata uygun, küfürsüz bi entry girdim. entrym silindi ve silik kutuma bile gelmedi.

moderatörlerine ve kendine çekidüzen vermesi gereken kişidir zall.

kominist kim?

niye sözlüğünün içine sıçtığı seviyeyi yerlere çektiği, seni de sözlüğünü de hukuki açıdan çok zor durumlara düşürecek şeyler yazdığı halde koruyorsun?

yakında sütten ağzın yanabilir yoğurdu da üflemeye başlarsın haberin olsun.
üye olabilmem için uymam gereken kuralları okurken haaa kuralları koyan bu adammış dediğim yazar.
artık boş bkz olayını serbest bırakması gereken admin. cidden hakaret ve küfür olanlar silinmeli, diğerleri serbest olmalı. tıpkı diğer sözlüklerin yaptığı gibi.. yıl olmuş 2013 halen silik kutusunda boş bkz var.

peh!

lan sanki millet format bilmiyor amk..
millet eğlenmek istiyo işte. silineceğini bile bile o boş bkz'ı veriyo işte, neden bu görmezden geliniyor anlamak çok güç. yenilik getirmeli. sürekli aynı pozisyon da sevişmek bile çok sıkıcı çünkü. hem konu nasıl sevişmeye geliyo onu da anlayamış değilim. bu sözlük harbi çok tuhaf. bu adam da çok garip. hiç sıcak kanlı değil, çok ılık.

edit: yazıyı ekledikten sonra sol frame aynen şöyle oldu;

zall...
liseli..

valla bak.
konuyla alakalı olmadıktan sonra dolu bakınızların da silinmesine izin veren sözlük şeysi.
yahu kardaşım, kurban olurum bari dolularını silme.
şu sözlük spotuna sahip çıksa artık çok iyi olacak dediğim sözlük admini ve sözlük spot yetkilisi. bir serverı değiştiremediniz kardeşim.
Hikmet abi diye seslenmek istedigim vito don zall isimli admin.
edisondan sonra cennete gitmesi gerektiğini savunduğum kişidir. sonuçta topluma faydalı bir şey yapmış.
istatistikler arayüzüne cila çekmiş.

mühim olan bikaç açığı kapatmış.

ama önemli bi açıkla uğraşmak istememiş kendisi.

aferin zall gözüme giriyosun.

ama tembellik sana yakışmıyor bebeyim.
ilk kez demin fotoğrafını gördüğüm mod. Hayal ettiğim gibi değil. Olmadı zall olmadı....
burası açıldığından beri kendini hiç bozmadı, takdir ediyorum. hala kötü yönetiyor ve berbat yazıyor.
kendisine ilettiğim teknik bir problemi okuduğundan bile şüpheliyim.
kendisinin birkaç videosunu izledim. Tahminimce yolda kambur yürüyen, konuşurken başı önünde olan, kız görünce kekeleyen tipik bi loser. Hatam varsa bu entryi silsin, bunu unutalım.
obabeyi dir.
asla havalara girmez.
başka sözlük sahipleri gibi burnu havada değildir.
benim için deli olan, sayfa sayfa şiir yazan ve telefonda beni kendini öldürmekle tehdit eden yazar.
sonunda adresini tespit ettiğim sözlük admini.

(enerjimi aldım zall)
görsel

(geliyorum amk)
görsel

( kolla kendini)
görsel

( hopp gördüm sözlük binasını da )
görsel

(ahan da geldim zall)
görsel
( hadi çık dışarı bebeğim... hadi bebeğimm )
http://sketchtoy.com/2974038
http://sketchtoy.com/3022527
burayı yönettiği itü'de yazdığı ve ekşi'de okuduğu rivayet edilen patronumuz.
"chrome eklentisi güzel olmuş" dedirten şahıs.

bu sefercik silmeyin "dedirten" dedim diye.