bugün

son entrysini 12 eylül 2009 tarihinde uludağ sözlük yazarlarının anlık final tepkileri başlığı altına giren, toplamda 67 başlık ve 1101 entry sahibi yedinci nesil silik.

https://m.youtube.com/watch?v=E69U-ZtfkXE
şu anda izleyebilmenin bir yolu olup olmadığını merak ettiğim program.
yotubetan izlenmek suretiyle, gece gece hüzünlendiren, eski okan programı.
gram özlenmeyen saçma program. insanları küçük düşürmek üzerine kurulmuş bir mantık o kadar. evet.
okan bayülgenin eski talk show programı. beyaz show tarzındaydı. ama emin olun zaga yeniden yayınlansa şuan ki beyaz show'dan daha fazla reyting alırdı.
cumartesi gecesi zaga gecesi ni kafalara kazımış program.
süperdi yeniden yayınlansa hiç kaçırmadan izlerim. vampir skeçi unutulmazlarıdır.
ne gıcık bir adamdır..lakabı kendisine yakışmış..işi gücü onunla bununla alay etmek..sen kendine bi bak hele..
eşeğiyle beraber özlenendir.
cümle içindeki "ok" kelimesine tahmül edmeyen ama nicki boşnakça olan yazar.

bu arada kendi izahına göre zaga eşek demekmiş ama eşek dememiş "ok" de dememiş zaga demiş.
ateistin birine mal dedi diye çaylaklığa döndürülen yazar.
evrim teorisini 1 saniyede çürütmüş überdahi. merak ediyorum tanrı'yı mı gördü acaba. ya da tanrı olduğunu felan mı zannediyor. hani "ben yarattım oğlum ne evrimi" gibi.
güzel tespitleri olan yazar. takip etmekteyim.

(bkz: #7765243)
(bkz: #7578913)
adina bakarak yadirgamayin , en azindan ben oyle bakmistim sonra yazdigini gorunce hak verdim. Evet ben okan bayülgen adli sahistan nefret eden biriyim.

(bkz: duyarli insan)
yine de zagala sen bizi
aslında bizi zagalasana
zagalamasanda bizi
zagalasana.
unutmamışım.
okan bayülgen olduğunu tahmin ettiğim yazar. ya okan yada okan manyağı. yada bi bok değil.
(bkz: özlenen)
özellikle bu gece disko kralında bektaş denen karakteri gördükten sonra bir kez daha özlemle, saygıyla yaad ettiğim okan bayülgen klasiği.
1999 yılındaki jeneriği:
http://www.youtube.com/watch?v=vEqhO4NxrmU

edit: ayrıca bu jenerikteki müziğin ismini biri bana mesajla yollarsa sevinirim.
yakında albümleri çıkacak olan yüce grup.
(bkz: Murat Çopur)
(bkz: Tuncer Tunceli)
(bkz: yusuf tunceli)
(bkz: once upon a time)
(bkz: geçmiş geçmiştir)
(bkz: bugüne bak)
çok özlenen programdır, yerine gelen televizyon makinası ve makina bir nebze onun yerini tutabilmişlerdir. lakin disko kralı ile kesinlikle gözler zaga günlerini arar oldu.
türkiye'de ilktir. belki kendi formatında dünyada ilk olan programdır. hatta belki okan beni de keşfeder...
bir zamanlar sırf okan bayulgen "programımdan sonra program hakkında elestirileri sozlukten okuyorum" dedi diye eksi sozlukte altina entry'ler girilen basliktir.
(bkz: belki ustumuzden bir kus gecer bayulgen beni de kesfeder)
okan bayulgen'in yaptığı en iyi programdır.