bugün

Adamdır.
keçi boynuzu pekmezi gibi adam.
bir sanatçı, gülün mor tonuyla özdeşmiş de olabilir. çoğoş.
en az 40 yaşında. psikolojik hasta olduğunu düşünüyorum başka açıklaması yok.
telefon sapıklarına maruz kalmış güzel insan.

geçmiş olsun.
Beşinci evini Cihangir'den alacakmış.

http://www.posta.com.tr/m...oldu.htm?ArticleID=357017
eurovision 2016'ya damga vurmayacak.
Survivor 'a katılacakmış...

Lan bu Adam sabah programına çıksa bayılırdı, survivor 'da ölür lan...
Oksijen israfı şahıs.
Birkaç sene önce 1982'li olduğunu açıkladığı bir röportajıyla başkası adına utanmayı yaşatmış aynı zamanda kahkahalara boğmuş değişik kişi.
Rizeli olduğu için ciddiye alınmaması gereken organizma.
Survivor' a katılacakmış. orada da bu iğrenç esprilerine devam ederse yemin ederim ki ayağına demir külçe bağlanıp denizin ortasına atarlar. benden söylemesi.
Survivor'a katılacağı açıklanan ünlü/ünsüz sanatçımızdır. Ses kalitesi iyidir, aslında insanlıklıdırda ancak o çetin koşullarda zırıl zırıl ağlayarak bizi programdan soğutması muhtemeldir.
Survivor yarışmasının düzmece olduğunun ispatıdır. Bu adam orada yapabilir mi? Akıl var mantık var. Evet.
eğer survivor'a gidecekse, ağlamaktan adayı sular altında bırakacak olan sanatçı.
tam çözemediğim sanatçı.
Seni yerler yerler
Seni ham yapar o zilliler, diyerek, survivora katılmasını engellemek istediğimdir...
Yani, buhar olup, atmosfere karışma ihtimali de vardır tabii...
Gitme Yılmaz gitme!!!!
survivorda saç ları uzayacak mı diye beklediğim kişi ya kazıtacak ya uzatacak.
vay anasını sayın seyirciler acun medya çalışıyor ya nasıl ikna etmişler! fenomenlere bir kişi daha katılıyor bu sefer ki diğerlerini de unutturacağına inanıyorum. tolga karel, Mustafa topaloğlu, nihat doğan derken ama yılmaz Morgül hepsini sollayıp geçeceğine inanıyorum kendisine başarılar diliyorum.
görsel
Yorumsuz..

görsel
Geçen sene Turabi Hilmicem Hasan Hakan gibi savaşcı isimleri izlediğimiz Survivorda bu sene i.ne i.ne ortalıkta dolaşacak herif. Acuna sesleniyorum: bir sezonda bu kadarda düşülmezki
Survivor performansı merakla beklenen insanımsı.
https://www.facebook.com/.../videos/1201570116537130/
Survivor 2016 da ne isi olduguna anlam veremedigim insanoglu.