bugün

izleyenleri yardığını düşündüğüm züper bir eylem.

- evet yılmaz gay cok duygulandı..
- ühühühühühühühü...ühühühühühühühhühüh...
- ben kimse anlamıyor ühühühühühühühüh...
- benden ne istiyorlar bilmiyorum..ühühühühühühüh...
- evet ben cok duygusalım evet ben böyleyim .. ühühühühühühühühüh..
- ben böyleyim. ben böyleyim ben böyleyim..ühühühühühühühüh.

agzına bir emzik takıp susturamadılar ya herifi...helal olsundur..
televizyon makinasında görüp bütün gece gülmeme sebep olan olay.
ardından soluğu makyaj odasında alıp dağılan iki tel saçını taradığına, yönünü sapıtan keman kaşlarını düzelttiğine, akan rimelini temizleyip yenilediğine, rujunu tazelediğine* inandığım yılmaz morgül stand-up showa dönüşen traji-komik vaka.
psikolojik sorunları, her an, her yerde ağlamaya sebebiyet verebilecek boyutta olan her insanın yapabileceği eylem. klinik vaka.
türkiye'nin en büyük erkek ses sanatçısı olduğunu idda eden şarkıcı

ölüvercek bu adam bir gün şarkı söylerken tam olcak.* * *
vara yoğa dökülen ama kanaatimce kimse tarafından iplenmeyen ,boş yere ziyan olan gözyaşlardır.
göz kalemi ve rimele karışıp orjinal rengini yitirmiş su damlacıkları.
türk sanat müziği ve musiki için döktüğünü söylediği olmuştur. zırlamalarının sonuna doğru kimse bana destek olmuyor diyerek doruğa ulaşır, türkiye nin en büyük sesi benimle son bulur muhtemelen.
annem ne zaman iş verse "anne ne olacak bu musikinin haliii hürürüröğürögürüüüüühüüüü" die ağlama ve ortamdan sıvışma taktiğini bulmamı sağlayan güzide insan.*
her zaman söyledigim gibi ajdar ile düet yaparsa dünyayı yerinden oynatacak olan insanın ajdarsızlıktan dolayı duydugu üzüntünün dısa vurumu..
tamamen yalandir.*
(bkz: ben turkiye nin en iyi erkek sesiyim)
şaşılacak bir durum yoktur ne zaman şarkı söylese duygulanma tripleri yaparak ota boka ağlama hamleleriyle reyting toplama çalışmalarıdır
(bkz: yılmaz morgül ün göz yaşları)
(bkz: kasedi mi çıktı)
gınağa gelmiştir. bıkılmıştır. asılarak durdurulmalıdır.
başlıktaki mevzuda adı geçen zat-ı muhteremin boğazından fırlayan damarlarından, şah damarı olanı özenle seçilip kesilerek, kan kaybından ölmesine sebebiyet vermek fiilinin ana sebebi.
albümü çıkacaktır ondan ağlıyordur. valla ben de ağlıyorum. ama benim ki üzüntüden.
(bkz: nihat Dogan Seda icin aglıyor)
kuvvetli bir tokat ile "kendine gel" diye bağırılarak susturulabilir ağlama.
nedense aklıma her zaman ismail türüt terlemesini getiren hadisedir.
geçtiğimiz sene okulumuza * yaptığı bir ziyarette "yeter artık, ağlama gülüm" pankartlarıyla karşılanmasına sebebiyet veren olay.
http://www.youtube.com/watch?v=gHWl9qbxnSQ
eğer birisi bana şu şekilde bir soru sorarsa;
+televizyonda ismail yk yımı yoksa yılmaz morgulumu görmek istemiyorsun?
-tabiki yılmaz morgul.

abi kafasında bardak kıran caner, ben saksı değilim diyen popstarda jüri olan diğer kişi(adını unuttum), banu alkanla ve manitası, seda sayanın erkekleri ünlü etmek için evlenmesi vs vs ben ismail yk yı bunlardan daha güzel karşılıyorum, ismail yk ben buyum abi diyo, sonuçta adam alamancı ve apaçi.