bugün

bu gece twitter da ettiği sitemdir. twitin sonuna *** koymayı ihmal etmeyen morgül, sanırım ilk mantıklı twitini atmış bulundu. destekliyoruz..

http://twitter.com/#!/ylm.../status/88363591778041857
tencerenin kapağa olan sitemidir.
yılmaz morgül bu twetinde @2 olmuş.
birşeyler yazma çabası içersinde yazılmış bir twittir kanımca. hilal cebeciden, göz yaşlarına sahip çıkamayanlar salyalarına sahip çıksınlar şeklinde bir cevap gelirse şaşırılmaması gereken bir twittir.
ne kadar haklı serzenişlerde bulunsada malesef yine kimsenin takmayacağı sitemdir.
oturduğu yerde 7 yıldız koymakla vatan kurtardığını sanan adamın dramı. baya farklısın çünkü sen hilal cebeci den.
ne zaman dikkat çekmek istense bayrak vatan sözkonusu olur zaten denilesi sitemdir. askere gittin mi diye sorarlar "adama".
ikisininde birbirinden farkı yoktur, aynı bokun lacivertidirler. nasıl ki yılmaz morgül isimli zat-ı bülbül ses her çıktığı tv programında baklava dilimli kaslarından ve üzerine basa basa vurguladığı 'hayırsever' kimliğinden bahsedip ağlayıp zırlayıp duygu sömürüsü yapıyorsa, hilal cebeci'de twitterda soyunarak müziğiyle ulaşamadığı popülariteye memesiyle ulaşmaya çalışmaktadır.
yılmaz morgün den beklenmeyen sinir.
sonundaki ******** işaretleriyle ne demek istediğini çözemedim. başını da okumadım ayrıca.

(bkz: yılmaz morgül kim lan)
boşa sitemdir. ne alakası var vatanla milletle.
(bkz: otu boku vatana millete bağlamak)
(bkz: şehitler üzerinden prim yapmak)
reklamdır. nerden mi anladım? şu an bunu konuşuyoruz.*******
sosyal medya kahramanlığı yapmaktır. oturduğu yerden twit girerek ülkeyi kurtardığını, hatta hilal cebeci gibilerinden kurtardığını sanar böyleleri.