bugün

Tabii, bakma yani. Ben dönem dönem uzaktan uzağa da olsa, olurum âşık. Kendimi mahrum edemem ki... Elimde değil. Uzaktan tutulur; unutana kadar mücadele ederim kendimle. Unutamıyorsam, gidip konuşurum, anlaşabilir miyim diye bakarım. Baktım ki olmuyor, “Hoşçakal” derim. Konuşunca hoşça kal demek daha kolay; çünkü öbür türlü kafamda büyütüyorum. Tanımadığım için benim kafamda yarattığım, mükemmel biri oluyor. O olağanüstü kusursuzluk da beni öldürüyor. Konuşunca onun da dünyalı olduğunu görüyorum; aaa diyorum, bu da insanmış! Öyle kendimi sakinleştiriyorum. Yoksa uzaktan âşık olup kafayı yiyebilirim yani.”

http://www.hurriyet.com.tr/pazar/23722095.asp
Kızıl saçlı kızlar güzel ve çekici olur efsanesini yıkan kişi.
sabahın bu saatinde sunam'ı öyle bir söyler ki...
En kalitelisinden söz yazarı ve beste kraliçesi. O kendiyle barışık çektiği fotoğraflarıyla ve görünüşüyle dalga geçenler aciz insanlardır.
kıskandıracak kadar güzel duygular hissedip bir de bunları yazabilen müthiş besteci. sesinde ki acıda cabası.
söylediği şarkılarla ve yazdığı bestelerle beni benden alan şahıs.
vazgeçtim, anlamak için.. dinlerken bir kötü oluyorum yahu.
whitney houston kadar kadri bilinmeyen efsanevi sanatçı.
kurşun gibi şarkıları olan şarkıcı. evet.
hık demiş (bkz: kim ki bu)'nun burnundan düşmüş milli şarkıcımızdır. ben de kara Murat'ım tabi.
beste yapımında türkiye'nin sayılı yeteneklerinden biri olup aynı zamanda da ülkenin sayılı delilerindendir.
sanatına saygı duyduğum zatını ise günahım kadar sevmediğim sanatçı. saygım da el adamından.
ibrahim tatlıses gibi bir imparator'a canlı yayında posta koyup haddini bildiren çılgın kız.

http://www.youtube.com/watch?v=hHvEEoKl7SA
cabuk olalim askim diye bogurerek kendimi kaybetmeme sebep olan şarkıcı.
maalesef son zamanlarda gerizekalıların eğlence malzemesi olan kadın.

onun yerini kimse dolduramaz.
muhtemelen öldükten sonra badem gözlü ilan edilecek olan süpersonik söz yazarı, besteci ve sahici sanatçı.
bir zamanlar gerçekten iyi şarkı yapan kadın. eski günleri kalmadı.
(bkz: orospu seyhan)
hiç bir zaman dinlemeye dayanamadığım, nasıl başarılı olduğunu anlayamadığım deli sanatçıdır.
pek çok erkeğin kabuslarını süsleyen kadındır. ben hastasıyım o ayrı. eskiden bi hatuna kızıp, yıldız Tilbe kafalı demiştim. kız dava açıyodu nerdeyse.
bir ikincisi gelmeyecek, çılgın kişilik, müthiş sese sahip kişidir.
Bambaşkadır.
ibrahim tatlısesin dediğine göre bir ara pezevenklerin eline düşmüş şarkıcı.
(bkz: Sevemedim ayrılığı)
(bkz: Delikanlım)
(bkz: Ummadığım anda)
(bkz: iki kadın bir adam)
(bkz: Kafam hafif dumanlı)
(bkz: Çat kapı)
bi insan her şarkıyı mı bu kadar güzel ve derinden okur.
eski gunlerini ozletendir. eski gunleri kelimenin tam anlamiyla ''underrated'' olan bir deli kadindir.