bugün

son forlan transferinde bir kez daha gözlemlenen gerçek. beşiktaş uzun bir süre forlan'ın peşinde koştu ama galatasaray bir günde bitirdi transferi. galatasaray'ın ismi yetiyor diğer iki takıma.
tamamen duygusaldır.beşiktaş forlan için kulübüyle anlaşmış fakat forlan fiyatında düşmeyince transfer yatmıştı. adam 5 milyon euro civarı para istiyor. ayrıca henüz gs sadece madridle anlaştı. hele bi soluklanın bakalım.
isim değil para ile açıklanabilecek durum.
fb ne alaka çözemediğim önermedir. sanki talip oldu da alamadı.
yanlış bir önermedir. tamam paket transferleriniz gayet iyi güzel fakat gerçekçi olalım; bu adlarını sarf ettiğiniz iki takıma zamanında kejmanlar, anelkalar, carloslar, carewler, klebersonlar, quaresmalar, simaolar, gutiler geldi.
2 tane yıldız görünce götü kalkan galatasayar taraftarı söylemidir.
yanlış önermedir. üçüne de gelmiş, oynamış ve oynayan yıldız futbolcular vardır.

ps: bir fenerbahçeli olarak gökhan gönülü herhangi bir yıldıza tercih ederim. eminim ki galatasaraylılar da arda için aynı şeyi düşünüyorlardır.
gs nin ismi herşeye yetiyosa bu sene ligde yada avrupada adınımı değiştirmişti. futbolda parayı bastıran uefa başkanı michel platiniyi bile transfer eder, bu kadar basit.
son dünya kupasından sonra turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen forlan'ın da galatasaray'ı tercih etmesinden sonra artık kabak gibi ortada duran gerçeklik. roberto carlos fener'e ne zaman gelmiş ve şu an nerede açar okursunuz.

galatasaray'ın ismi yetiyor artık bunu kabul etmek lazım.
üçün birini fbnin,bjknin değil de galatasaray'ın alması ile sonuçlanan durum,ifade,önerme.geçmiş olsun galatasaray.ntvspor'dan kesin açıklaması gelince ben de inanmıştım ama zaten mantıksız bu adamların gsye gelmesi.ünal aysal'ın yerinde olmak istemezdim şu an.
fenerbahçe talip olsun da sonra görürüz kimin ismi daha büyük.
(bkz: ne oldu atıp tutuyodun)
(bkz: kendi başlığında göt olan yazar)

la olum galatasaray'ın çapı ne ki. Kaç yıldır piyasada mı varsınız amk? deli etmeyin adamı.