bugün

Dizisi çekilen yüzüklerin efendisi filminin got çakması bir dizi olması sorunudur.

Evet arkadaşlar kabul edin ki got tuttu biz de yenisini çekelim bitmeden dediler.
dizisinin çekilmesine ben de karşıyım. hatta büyük ihtimalle yukarıdaki entry'de dendiği gibi got'tan çakma olacak ve güzelim serinin anasını sikecekler.

ancak, film serisine dil uzatırsanız tolkien (cc) çarpar.
O değilde lan bu tolkien’in çoluğu çocuğu torunu torbası ne para alıyordur. Neyse lotr dizisi nezaman çıkar bilmem fekat kitaptan filme çekilmeyen bölümler eklenecekse casting iyi olursa got yanında amatör kısa film kalır zira orta çağ ingiliz iç savaşı alegoridine karşılık 2. Dünya alegorisi lotr zekeri vurur ha vurur.
cahil bir yazarın açtığı başlıktır. zira gotun senaristi yüzüklerin efendisi hayranı olduğundan dizideki bazı sahneleri yüzüklerin efendisine benzetmeye çalışmıştır. birçok kitabı bulunan bu dev seri hiçbir diziye benzemeyecektir.
başlık parsellemenin böylesi...

neyse. gerçekleri konuşacak olursak, ilgi ilgi diye aranan bir yazarı çaylaklığa götüren yapı taşlarından biri.

bu arada çekmeyin, güzelim efsane heba olacak diye feryat edenler lütfen siktirin gidin izlemeyin.

hakkı verilirse yeni bir efsane doğacak. hele silmarillion ile başlarsa düşünemiyorum.

got çakması olacakmış. hahaha. şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi dizi got olabilir ama hayatında ilk kez got'ta ejderha görmüş mitoloji-orta dünya fakiri dingiller küçük zihinlerinde elbette yüzüklerin efendisi'ni got'a benzetecekler.

komik.
Öncelikle LOTR'a çakma demek olmaz. Kitabını okursan filmiyle herşeyin aynı olmadığını görürsün. Ancak diziyi çekmek için delice bir para veren şirketin neler çıkaracağına bakıp ondan sonra yorumlamak lazım. Ha bide şunu söyleyeyim. GOT'dan daha çok tutma olasılığı azdır. Çünkü bu LOTR. Sex dizisi kategorisinde değidir.
Hiç izlemedim ama izlemek isterdim. Avbartı da olsa çok izlendi.