bugün

en basit kurallari bile yapamayan bir halk olmusuz dedigim durumdur. kapatin ulkeyi amk.
ingilizdir. Imperial sistene göre hareket eder.
yürüyen merdivende yürüyecekseniz ne sikime biniyorsunuz ona diye sorarlar adama

git normal merdivenden yürü amk , o merdiveni fiziki nedenlerden dolayı yürüyemeyen veya yürümeye üşenen insanlar kullansın diye yapmışlar , yürümeye üşenmiyorsan siktir git öbür merdivenden çık , çıkmıyorsan da yürüyen merdivendeki adama yol aç ben yürüyecem deme hakkın yok.
başlığı görene kadar ara sıra dönüştüğüm insan modeliydi. genelde sıkış tıkış yürüyen merdiveni ve yanında bomboş duran sabit merdiveni görünce direktmen sabit merdivene yönelirim. embesil gibi tıkışmışlar oraya, merdivenin gitmesini bekliyorlar. hey allahım ya tarzında tepkiler verirdim. ama tabi yürüyen merdiveni tercih ettiğim zamanlarda da sıkışıklıktan dolayı ilerleyemediğimden solda beklediğim de olmuştur. affedin oğlum. bilmiyordum böyle bir şey olduğunu. ben hep yürüyen merdiveni tercih eden insanın miskin, mıy mıy yol almak isteyen insan olduğunu düşünürdüm.
katıksız anadolu çomarı sıfatını hak eden insandır. bi de pişkin olurlar pardon dersin müsaade istersin ' pff geç ' tarzı darlanışlar falan. gerçekten yürüyen merdivende hala solda durulmaması gerektiğini öğrenememişsen git köyüne tarlada ekinini ek, armut ağacına falan çık. büyük şehir sana göre değil.
insanı deli eder ve sataşan olursa yürüyen merdivende yürünür MÜ argümanını kullanır.
Bağırın. Zaten bütün sol merdiven arkanızda.
has avrupa camışlarının zoruna giden insandır. mööölemek yerine pardon dersen hemen hızla sağ tarafa geçtiğini göreceksin zaten, camışşşşşş. insan olun lan biraz.
niye sıkıntı yapıyorsunuz bunu anlamıyorum. yürüyen merdivene binip te yürümek acayip degilmi zaten . madem çok aceleniz var o zaman normal merdivenlerden çıkın.
Burda hala hayatında yürüyen merdiven görmemiş insanlar yürüyen merdivenlerde yürümek acayiplik değil mi zaten diyor.

Hay amına kodumun katıksız cahili, insanların acelesi var!
yürüyen merdivende, yürüyenler kadar komik ve mal olamaz.. bir zahmet normal merdivene naşş.
ensesine tekme atılması gereken kişidir. ya da diz kapağına vurun. ya da itin yuvarlanıp ölsün piç.
Alışık olduğumuz insan tipidir. Acelesi olmayanlar için sorun teşkil etmez. Allah onları acelesi olanların gazabından korusun.
Bi yandan öylede bi yandan yürüyen merdivende yürüyen insanda bi garip değil mi.
yürüyeceksen merdivenden yürü be kardeşim şeklinde kendini savunur.

kurtarın gençliği bunların elinden..
suriyelidir.
izin istediğinizde tabakhaneye bi'şey mi yetiştiricen bakışı atan canlı türüdür.
Bi de bunların merdiveni tıkayan tipleri var.
şu yalan dünyada en çok bi bunlara, bir de metrobüste ''binmemesine rağmen'' en önde bekleyenlere sövüyorum.

ablacığım okulum te anasının amında, saniyeler bile benim için çok önemli, anlatabiliyor muyum?

görsel
dalgın olma ihtimali yüksek yada suriyelidir. kesin bilgi yayalım.
Geneli maldır ama genelleme yapmayalım. ilk defa metropol görmüş bir insanın solda beklenmeyeceğini bilmemesi gayet normaldir. Nazik bir şekilde pardon geçebilir miyim derseniz YOk Birader geçemezsin demeyecek, arkadan gelen insanları görünce sağa geçmek zorunda hissedecektir.
yürümeyen merdivende de aşağı inip yukarı çıkarken sol tarafı kullanan insandır.
çernobil'den sonra en etkili kanser sebeplerindendir.
Ehliyeti, trafik bilgisi olmayan insandır.
Bir de " o zaman git merdivenden in illa yürümek istiyorsan " diyen versiyonları vardır.
yürüyen merdivende yürünmemesi gerektiğini bilendir. az biraz makina, inşaat mühendisliği dersine girmiş olanlar bunu bilir. yürüyerek gerektiğinden fazla ve tutarsız titreşimler mekanizmayı yorar ve çalışamaz hale getirir.