bugün

Hareketimiz belli bunlara.

görsel
aşırı tepki gösterilmesine anlam veremediğim insandır. tamam bi kuralı var ama herkes bunu bilmiyor olabilir. ' özür dilerim' dediğiniz an size zaten yol verecektir çoğu, kasmayın bu kadar. evet.
medeniyetin gelişmiş olduğu ülkelerde, trafik akış yönüne göre duran insan göremezsiniz. örneğin japonyada sağ da duran insan göremezsiniz.
bence bir şehrin medeniyet seviyesini ölçmek için kullanılabilecek şeylerden 'bir' tanesi olabilir.
yürüyen merdivende solda duran kişiye uyarı yapılması ve sağ tarafta beklemesi gerektiğinin söylenmesi oldukça saçma bir durumdur. acelesi olan bireyler yürüyen merdivenin hemen yan tarafında bulunan ''normal merdiven'' bölümünü kullanarak diledikleri gibi koşabilirler. adı üstünde ''yürüyen merdiven'' yanii, kendisi yürüyor.
Yürüyen merdivenin yürüdüğünü bir kendisinin bildiğini zanneden insandır.
Pardon diye müsade isteyin ve yanından geçerken sss bende biliyorum bu sırrı ama acelem var deyin.

görsel
kalp her zaman soldan atar çünkü, bunu bilendir.
Solcudur. Evet.
Orta yerinde durmasından iyidir. Sağından geçer gidersin. Böyle biri olsa nasıl geçeceksin ki?
görsel
Havadaki bakteri bile sağda durmayı öğrenmiştir lakin bu insan kişisi ısrarla, inatla öğrenememektedir.
Laftan anlamıyor, talimatları iplemiyor, onca insan sağda dururken, ben neden soldayım diyecek beyni de yoktur.
Bence, oksijen tüketen bir terliksi hayvandır, canı cehennemedir!
Daha önce hakkınızda geri zekalı yazdığım için özür dilerim, geri zekalı değil aşırı geri zekalısınız.
bir yürüyen merdivenden iner inmez yürümeyip orada dikilip yolu feci şekilde tıkayarak telefonuyla ilgilenen insan değildir. arkadan gelen kalabalık ezecekti az daha tedbirsizi.
çömez 9 lardır.
bunlar büyük ihtimalle araba sürerken de sol şeridi işgal eden kişilerdir.
sağcıdır ama sağcının ne olduğunu bilmez.
Yürüyen merdivenin sol tarafında bekleme yapılmaz bu dünyanın her yerinde böyledir. Acelesi olanlar da sol taraftan hızlı bir şekilde basar gider. Madem duracaksın ha sağ ha sol senin için ne farkedicek? sağ tarafta dursana herkes tek sıra olsun. o merdivenler daracık zaten iki kişi yanyana çok samimi oluyor. Beklemek isteyen sağ tarafta bekleyecek. Kural bu. Çekilin tıkamayın yolumu.
Pardon insan demişim.
suriyelidir.
Dünya umurunda olmayan, kural kaide tanımayan şebektir.
Geçecekseniz, izin isteyin. Homurdanırsa, itin gitsin!!!
çoğunluğu 45+ kadındır. hatta izin isteyip yanından geçince arkadan laf atıp, "aman erkek değil mi", "terbiyesiz" falan diyebilirler. aynı zamanda bu modeller, inenleri beklemeden metrobüs, metro her neyse araca fütursuzca atlarlar.

medeniyet bazı insanlara çok uzak malesef.
Izmirdeyse linc edilmesi muhtemel. Hic kimse etmesse ben ederim.
Eski sevgilim. Yemin ediyorum böyleydi. Yürüyen merdivende solda dururdu. Neden diye sorduğumda ise "merdiven zaten yürüyor, çıkmak isteyenler normal merdivenden çıkabilir." Daha sonra ayrıldım. Zaten akp liydi. Üniversitenin en güzel sarışın kızıydı ama kafası hiç çalışmıyordu. Hem kafası çalışsa benimle sevgili olur muydu hiç.
yürüyen merdivende yürünmemesi gerektiğini bilendir. az biraz makina, inşaat mühendisliği dersine girmiş olanlar bunu bilir. yürüyerek gerektiğinden fazla ve tutarsız titreşimler mekanizmayı yorar ve çalışamaz hale getirir.
Bir de " o zaman git merdivenden in illa yürümek istiyorsan " diyen versiyonları vardır.
Ehliyeti, trafik bilgisi olmayan insandır.
yürümeyen merdivende de aşağı inip yukarı çıkarken sol tarafı kullanan insandır.
çernobil'den sonra en etkili kanser sebeplerindendir.