bugün

yaşamakta olduğu bi kulak problemi vardır. bu yüzden haddinden fazla bağırmaktadır. kendisi problemli olduğundan karşısındakini de problemli zannetmektedir. uyarırsanız düzelir ama bi süre sonra eziyete devam eder.
bu şekilde konuşunca sözünü geçireceğine inanan insandır.
toplumda yüksek sesle konuşan ve ağzını şapırdatarak yemek yiyen insanlar, tahammül sınırlarını zorlayan kişilerdir.
heyecanın getirdiği bir ses yükselmesi de yaşayabilitesi vardır.
toplu halde bağırarak konuşan insanlar için "zeka seviyesi düştükçe, volüme artar" derdi benim güzel bıyıklı amcam. solo yüksek konuşan insan salak mıdır bilmiyorum. ama tek başına konuşuyorsa delidir heralde.
bazıları bu işi alışkanlık haline getirip herkesle ve her yerde yüksek sesle konuşurlar. sanırım bir öz güven sağlama aracıdır bu onlar için ama diğer insanları rahatsız ettiği de bir gerçektir.
konuşmasını beceremiyorsa hiç kimse tarafından kale alınmayacak olan insandır. ağzından tükürükler saçarsa, uzaklaşın oradan.*
Kendine güveni yüksek olan insan tipidir ses tonu yüksek ama kibar ve gorgusuzluk yapmayan insan tipidir genelde mağazalarda satış temsilcisi olan arkadaşlar yüksek ses ile konuşur.
bazen mutfakta çayımı içerken salondaki televizyondan sesler geliyor, böyle birisi çıkmış sanki diktatör edasıyla bağırarak konuşuyor. sonra çayımı alıp içeri gidiyorum bir de ne göreyim, uganda'nın cumhurbaşkanı çıkmış elinde mikrofon hitlervari bir şekilde etrafa nefret saçıyor. yahu cumhurbaşkanı bu ya, cumhurbaşkanı neden oraya çıkmış ve böyle şeyler yapıyor ki diyorum. sonra beynim yanmış bir şekilde kendime bir çay daha koymak üzere mutfağa geri dönüyorum. uçan atlara inanabilirim ama buna inanması gerçekten güç oluyor.
nefret ediyorum senden.
Ortamdaki herkesin dönüp size bakma sebebidir. Büyük ihtimalle dikkat çekmeye çalışıyordur.
Muhtemel işitmesinde problem olan insan.
Muhtemelen dikkat çekmek için yapıyordur.
Öğretmendir. Mesleki deformasyon.
hele kadınsa,dünyada en nefret ettiğim şey.
orospudur hayvandır pisliktir. ağzına ağzına vurulması gerekendir.
EN NEFRET ettiğim insan tipi . bir ton insan var burada senden başka öküz .
görgü kurallarına uymayan tiptir. kimse senin ne yaptığını bilmek zorunda değil.
Hoparlör yutan insan modelidir. En iyi örneği de yakın arkadaşım Ç.T.
Cahildir,yüksek sesle konuşunca Kendisini haklı hisseder.
kulağı tıkalıysa giderilebilir.
En sinir olduğum şeydir. Genellikler trabzonlular yuksek sesle konuşurlar. Sanki sağar var gibi bağiriyolar arkadaş.. ne b*k varsa sanki.
yine yeni yeniden bana küfür ettiren insandır. bir de işle ilgili de değil konuşması.
dedikodu yapıyor kaşar.
Başımı ağrıtıyorlar. Kulaklarım en ufak sesi bile duyabiliyorken. Yanımda bağıra bağıra konuşan insandan nefret ederim.
Benim. Fark edince sesimi kısıyorum ama onun dışında yüksek sesle konuşuyorum. Kötü bi huy tabi değiştirmek lazım