bugün

evet vardır böyle kızlar efendim. yolda yürürsün bakarsın, ''off abi yaa kızın vücuduna bak süper olum'' der ve hızlanırsın. amaç suratına bakıp güzelliğine güzellik katmaktır o kızın. ama işte ne yazık ki olmaz. kime göre neye göre demeyelim. ya da diyelim, bilemedim. hani çoğunluğun hatta herkesin kabul gördüğü çirkin kızlardan bahsediyorum. yoksa bana güzel gelen sana gelmez lan orasını biliyorum.

bu kızlar kendilerini bilirler ve vücutlarını da ona göre pazarlarlar. yanlış anlaşılmasın şimdi ''ne pazarlaması lan lafını bil'' falan demeyelim. ya da diyelim. kabul edelim kızlar sizde biliyorsunuz ve ona göre elbiseler giyiyor ona göre davranışlar sergiliyorsunuz. herneyse lafı uzatmadan bu kızlara bir kaç sözüm var. yok yok bir tane sözüm var.

çirkin kızlar mini etek giyip aklımızı karıştırmayın lütfen diyorum. bu sıralar çok kötüyüm sözlük paylaşmak istedim. nedenini bilmiyorum ve daha da yazarsam saçmalamanın doruk noktasına ulaşacağım.

hiçbir yanı güzel olmayan kızlarımız mevcut olup yaptıkları muameleye güvenenlerde mevcut deyip noktayı koymak istiyorum.

(bkz: noluyo olum bana)

(bkz: son zamanlar yaptıklarıma bakma nolursun)
kumarda kaybedenin aşkta kazanması gibidir, yüzü güzel olmayan kızların erkek avlamak için vücutlarını konuşturmasıdır, dekolte verirler mesela ama en kötüsü yüzlerini gizlemek için abartılı makyaj yapanlarıdır.