bugün

iki tankın roketle vurulması sonucu bir şehit üç yaralı olduğu an itibariyle ntv'de gösterilmektedir.
bu eşekseverlerin dümdüz edilmesi için bir sebep değildir de nedir şimdi.
girin mk suriyesine adam yoksa valla gelirim lan.
Münbiç'teki teröristlerin bu gece gök kubbe başına yıkılmalı; oranın tankla, topla, savaş uçaklarıyla altı üstüne getirilmelidir. Fırat'ın batısında nefes alan tek bir törörist sabahı görmemelidir.
(bkz: casus belli)
(bkz: ayşe kızım tatile çıksın)
aslında kendi kafalarına sıkmalarıdır. analarınıza selamlar pkklılar.
Ne bekliyoruz amk kamislidan girelim 2 tugay asker ve özel kuvvetlerle anasini sikeriz amk türk milleti arkanizda.
Sinirden elim ayagim bosaldi.
ya bu kodumun bi füzesi var abd yapımı tankları sikip atıyor zaten. böyle kayıplar olması normal ama pydnin böyle yavşaklık yapmasının karşılığı da verilir. daha gencim ama bu ülkede on yıl yaşadığımda bile farkettiğim bir gerçek var ki bu ülkede en çok güvenilecek kurum tskdır. ben sonuna kadar güveniyorum.

tabi bu ülkedeki oturmamış demokrasi yüzünden asla hak ettiği siyasi desteği alamadı tsk. görüyosunuz pkk olayı bitirilemiyor. çünkü hep siyasi açık yüzünden. böylesine güçlü bir ordu heba oluyor ben ona üzülüyorum başka bir şey değil. kayıplara üzülelim ama asla umutsuzluk gelmesin yüreklere. bu şanlı ordu halkının yüzünü kara çıkarmaz.
bu köpekler ölüm fermanlarını imzaladılar.
ypg'li barzoların zorla kaşınmasıdır.

türkiye cumhuriyeti devleti kendi güvenliğini sağlamak amacıyla ypg'li teröristleri menbic ve ayn el-arab başta olmak üzere suriye'nin kuzeyinden temizlemelidir. hakkıdır.
Işid düşmanı kürtlerin, ışid i kovan Türklere karşı bok yemesidir. Allah şehidimize rahmet eylesin. Bir NATO üyesinin tankının bir ABD silahı ile vurulmuş olması ise ayrı bir noktadır. Yakın yıkın ne varsa orda... Adam lazımsa biz hazırız, 15 Temmuz'da antremanımızı yaptık, 3 gün silah eğitimi verin yeter.
akpli çomarların konu hakkında ne düşündüğünü merak etmemize sebep olmuştur.

çomarların vazgeçilmez putu akpnin kadim müttefiki olan amerikanin açıkça desteklediği ypg türk askerine ateş açıyor.

evet çomarlar bu konuyu milli iradeye ve dünya liderinize nasıl bağlayacaksınız merak ediyoruz..
Madem girdiniz, durmayın vurun. Olduğu yere kadar gidin. Durmaya devam edersek Daha bu hiçbir şey. Pkk'sının da pyd'sinin ışid'ininde de temiz bir sınır istiyoruz.
En başında da denildiği gibi. ypg asla ve asla bayrak açıp da , bir cephe savaşında karşımıza çıkmaya cesaret gösteremez. Bu tür haberleri bugünlerde sıkça duymaya alışmalıyız çünkü tek yapacakları roketlerle saldırmak , mayın döşemek ve taciz ateşleri yapmak olacaktır.

Allah askerimizi , polisimizi korusun.
bunlar milan anti tank füzelerini almanya dan aldilar, guya isidle mucadele ayagina, simdi dunyanin silahini verdikleri isid belasiyla ypg yi turkiyenin uzerine saldilar.
şehidimize* allah rahmet eylesin. yakınlarına allah sabır versin.

birileri her zamanki gibi bizi ve ülkemizi kirli planları doğrultusunda istediği noktaya çekmeye çalışıyor. belki bunu başarıyor da ama o gafiller bir şeyi ya unutuyor ya da hiç bilmiyor.

onu da vatan şairi mehmet akif ersoy bir dörtlükte özetliyor;

garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,
benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
ulusun, korkma! nasıl böyle bir imanı boğar,
“medeniyet” dediğin tek dişi kalmış canavar?

not: serhad bilindiği üzere sınır boyu demektir.
Öncelikle Şehidimize Allah rahmet eylesin ve yaralılar inşallah tez sağlığına kavuşur. Bölgeye silah pompalayan batılı ülkelerden dolayı bölge tank savar silahları dolu bu sebeble daha da artmasından korkuyorum bu şehit yaralı sayılarının, Allahım sen askerimizi koru! Tank savar silahları güdümlüdür ve soba borusu gib birşeydir pratik ve güçlüdür bir tanesi bir tankı personelle halleder. ALLAHIM SEN ASKERiMiZi VE ÜLKEMiZi KORU !