bugün

hala bu adamların ne dediğini umursayanları gösteren açıklama.

bırakın olum siyasetçileri. bu adamlar birbirleri ile kavga ederken onu bunu tartışırken milletvekili maaşlarında bir bütün oldular.

bana o milliyetçi bu kürtleri savunuyor diğeri dindar demeyin.

geçen gün 75 lirası olmadığı için hastaneden nasıl çıkacağını düşünüp ağlayan insan gördüm ben.

siz hala kıç yalamaya devam edin bir gün size de pay düşerse diye.
Bence de bir terör örgütü değildir. Terör örgütü dediğin işid'tir. Bunlar sadece bağımsızlığı ve özgürlüğü için savaşan bir örgüttür. Nasıl ki bi Türkler çeçenlere terör örgütü demiyoruz ya bunlar da çeçen değil de kürt yani. Şimdi bosnada kardeşlermz özgürliğü için savaşsa tayyip çıkıp bunlar terör örgütüdür diyecek midir ?
dhkp c üyelerini beklenti içerisine sokmuş olan kemal kılıçdaroğlu söylemi.

(bkz: dhkp c terör örgütü değildir)
Bir CNN Türk yayın ilkesi.
Pkk da zaten penguenleri korumak ve kollamak için kurulmuş bir örgüttü biz çok yanlış anladık... Tsk'dır, terör örgütü.
chp'nin gerçek yüzünü gösteren açıklama.

terörist seviciler.
Chp nin başkanı Sayın Kılıçdaroğlu nun açıklaması.
olsaydı başbakan davutoğlu selam yollamazdı.
ABD Savunma Bakanı Chuck Hagel’in açıklamasıdır ayrıca.
Bu bol piçli örgüt için böyle denilmeye başlanmışsa kılıçları bileme vaktidir.
dersimli kemal'in açıklamasıdır. bir k*rt'ün bunu demesi çok normaldir.
doğru tespittir. bölge halkının zalimlere karşı olan silahlı mücadelesi onların terör örgütü olduğu anlamına gelmez.

biji ypg!
evet terör örgütü değildir hatta terörist eylemlerde bile bulunmazlar.

Bunlar savaşta kalmış köpekleri ,kedileri ve öşekleri toplayıp barınak yaparlar.
Öşek dediğime bakmayın ypg öşeklere cinsel temasta bulunmaz.

Tabii bunları yaparken istemeyerekte olsa silah taşımak zorunda çünkü kendilerini korumak zorundalar.

bu kadar hayvan sever bir oluşuma nasıl terorist yakıştırması yaparsınız anlamam.!
(bkz: tabi lan manyak mısın)

asıl örgüt TSK zaten.

amına koyduğumun utanmazları.
savcının şakağına dayanan silaha "eylem aracı" diyen adamın, bir önceki beyanatı.

hani şu, temiz ve dürüst insanoğlu olan.

yersen...
Kemal kılıçdaroğlu ve onun peşinden giden ( sözde koyun olmayan okuyan araştıran ülke için dinamik bir yapı olduğunu düşünen , vatan millet sever) chpliler kabul etmiş olduğu ibretlik açıklamadır. Onlara göre bize dokunmayan yılan bin yaşasındır( yahudi atasözü) . Bize saldıran pekeke ile hiç bir alakaları yoktur. Temiz saf vatanseverdir bu ypg liler. Yarın bir gün dhkp-c liler içinde vatanseverdir diye açıklama yapar bu şahıs.
net terördür. hakan fidan'ın sol daşşağında gezer
Ypg terör örgütü değilse YSK mı terör örgütüdür diye sormak istediğim açıklama.

La ne hallere düştük aq.
bende ingiltere kralı birinci muhittin.
söyleyen kişide yıllardır seçimlerde farkı yiyen kişi, karakterini kendine oy verenlerde biliyor, kim takar ki?.
Türkiye içinde olmayabilir ama PKK ile ilişkisi olduğunu bilmekteyiz.
saçmalıktır , bunu söyleyende peşinden gidende maldır. e sormazlar mı adama madem örgüt değil hangi ülkenin silahlı kuvvetleri bunlar ? türkiyenin mi ? hayır. suriyenin mi ? hayır. 2 sınır arasına kurulmuş ışid ve esed tarafından düzenli olarak silkilen bir örgüttür. umarım silkme yarışına bir gün tsk da dahil olur.
barış örgütü müdür? hic sanmıyorum dostum. bu kadar kişi oldu hepsinin sorumlusu bu o. çocuklarıdır.
Dünya da yuvarlak değil, düzdür zaten.
özgürlük ordusudur. bütün dünya bizi övüyor. siz laga luga yapmaya devam edin. cahil faşistler sizi laşskdşlaskd.