bugün

ilk kez karı gören maymun videosu keyifli bir videodur.

http://www.youtube.com/watch?v=ll-drd7jvPohttp://www.youtube.com/watch?v=ll-drd7jvPo
gelen her yeni güncelleme ile daha bi sıçan video paylaşım sitesi.
eski arayüzünü özleten video platformu.
Türkiye deki kullanıcılarının izlesene.com a yönlendiği görülen ve her gün birazcık daha batan ama eskiden bir numara olan vidooo paylaşım sitesi.
dünyanın en gerizekalı, beyinden yoksun güncellemelerini yapan oluşum. eskiden videoyu açar durdururduk, dolardı. sonra izlerdik. anasını siktiler kaldırdılar o özelliği. şu ek açıklamaları kapatmak, ekran boyutunu-çözünürlüğü vs. ayarlamak için gereken tuşlar da video ekranının sağ altında, hemen elimizin altında duruyorlardı. şimdi de onları tek bir butonun içine toplamışlar. öyle işi sikeyim ben. tak diye açıklamaları kapatmak varken menülerde gezineceğim diye anasını siktiğimin videosunu yarım yamalak izliyoruz.
güzel bir şarkı dinledikten sonra sağ tarafta çıkan önerilerden en üstte youtube mix'ine tıklayıp birkaç saat boyunca kendimi hayattan soyutlamamı sağlayan site.

he buffer ile olan sorunları, yeni oynatıcı arayüzünün kullanıcı dostu olmaması gibi şeyler kendisinden soğutuyor o ayrı.
Miley cyrus sahibi saniyorum... Noodle tarifi izlerken dil cikaran bir surat yan tarafta... Bok kari yine sinirlendim.
internet tarayıcılarının sık kullanılanlar kısmının olmazsa olmazıdır.
saçma sapan reklamları her seferinde 5 10 saniye izlemeden videoya geçilmiyor artık. bu site çok bozdu. tamam 1 kere çıkar reklam dediğin ama her videoda niye izlemek zorundayız. her siteye girişimizde çıksa yine neyse yahu sağdaki videoya tıklıyorum izlemek için yine reklam. hayatımdan 1 saat boşa gitmiştir bugün.
edit: adblock plus kurarsanız bir nevi düzeltiyor siteyi. reklamları engelliyor. ama playeri halen aynı. saçma sapan video açıklamalarını kapatıyorsunuz yine manuel olarak ileri sardığınızda başa sarabiliyor veyahut videonun hepsi dolmuyor sadece bir kısmı doluyor.
edit: yalnız bazı istemediğiniz videolarıda engelleyebilir. google chrome'da güvenilir siteleri eklemek için bir bölüm var. ayarlar-uzantılar-adplus seçenekler- güvenilir sitelere girip adres ekleyebilirsiniz. mesela ekşisözlükteki sağ taraftaki videoları da engelleyebiliyor. o videonun sayfasını 59saniye gibi bir şeydi sanırım. ve eksisözlüğü. http kullanmadan aders ekleye ekleyin.
hangi videoyu yüklemeye çalışırsam çalışayım bir anda %37 olup orda kalan, bidaha da yüklemeyen site.
videolarına yapılan yorumlara hayran kaldığım site. türk-kürt sorunu, ilişkiler, islam, din, spor vs. bir videoda binlerce konuya değinen kişiler var lan burada. çok alakasız bir videoda adamlar nereden nereye bağlıyor konuları. valla helal olsun. özellikle efkarlı şarkılarda aşkla ilgili öyle şeyler yazıyorlar ki sanki okuyan kişiyle böyle yan yanaymışsın da adam sana anlatıyor gibi bir his uyandırıyor. neler neler dönüyor buralarda hey hey.
boş değişiklik yapma hastalığına tutulmuş site.
hepsi boş, lan yaprak herifler zaten ekranı büyütmek eskiden daha kolaydı ve zaten vardı, eee ne bok yemeye içeri gizleme yaparsın da sanki bir bok yapmış sayılmaya çalışırsın da hizmet ettiğini sanarsın amk!
ayrıca, neden ikide bir yorumları yarıda bırakıp da güven bildirimi istiyorsun ki? lan amk 3 senelik üyeni bilmiyor musun? nağadar salaksın canıııım.
sayesinde aylık en az 250$ kazandığım video izleme sitesidir. adsense'imi şimdi kontrol ettim, bu ay ki ödememde işleme girmiş.
arayüzünde gene değişikliğe gitmiş video paylaşım sitesi.

o değil de gelen kutusu* nere gitti ameka! yok, yok yok!

ekleme: google plus'ı kapattım, sorun kalmadı. ulan google plus gibi ölü doğan bir zımbırtıyı insanlara kakalamak için yemedik bok bırakmadınız be!
A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

asdfghgfdsadfghjhdsdfghjk.
an itibariyle sıçmış site.
çöktü mü patladı mı bilmem ama an itibariyle bir bok yapılamayandır. evet.
görsel

günün son şakasını yaptı.
bu aralar bozuk gibi bir şey...
ilk çıktığı zamanlardan beri tutan ama şu an bana göre en berbat dönemlerinden birini yaşayan video paylaşım sitesidir...

Şimdi öncelikle 8 Mbit internet bağlantım var yani ecnebi ülkelerdeki gibi ucuza 100 Mbit vesaire kullanamadığımız için haliyle TTNet'ten boyuna kazık yiyoruz bir de üzerine 8Mbit kullanıyoruz, neyse.

Youtube benim için çökmüş durumda, adam akıllı hiçbir halt yapamıyorum, zaten afedersiniz siteyi görselleştirelim diye b*k ettiler, video çözünürlüğü ayarlarını otomatiğe almışlar mesela, 720p yapıyorum video takılır diye 3-4 dakika bekletiyorum dolsun diye, ama yavşak Youtube dolduktan sonra açtığım zaman kaliteyi 144p saçmalığına dönüştürüyor otomatik olarak ve hem doldurduğum kısım gidiyor, hem de 144pden tekrar HD'ye dönüştürmeye çalışıyorum. Zaten çözünürlük değişme işini çok saçma yapmışlar, video ilerlerken çözünürlük değiştiğinizde video takılıp 1-2 saniye sonra seçtiğiniz çözünürlükten devam ediyordu, artık öyle değil, sistem video takılmadan çözünürlük geçişi yapmaya çalışıyor ama tabi bizim internet hızıyla bu hayal. O sebepten bir saat çözünürlük değişsin diye bekliyorsunuz bir de.

Dil seçimi, çözünürlük ve açıklama zımbırtısını ayrı bir pencereye taşımışlar toplu dursun diye, acayip nefret ettim bir gidiyor bir geliyor zaten o pencere.

Asıl sıkıntı ise şurada, bir videoyu açtınız, beklediniz 5-10 dakika doldu ve açıp izlediniz, sonra tekrar izlemek istediniz ve replay butonuna mı bastınız? B*ku yediniz efem, sağ olsunlar eskiden playerda ibreyi hareket ettirdiğin zaman bile doldurduğun kısmı tekrar yüklemene gerek kalmıyordu ama artık öyle değil. Tabi yaban ellerde internet jet hızında kullanıldığı için adamlar çok takmıyor herhalde...

Ara sıra video izlerken olmadık yerde takılıyor, ibreyi oraya buraya sürükleseniz de video tekrardan başlamıyor yani sayfayı yenilemek zorunda kalıyorsunuz doğal olarak video gümlüyor.

Reklamlara değinmeyeceğim, yeterince küfür yediler zaten bu kadarı yeterli. Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi olmanın verdiği avantajı kullanıyor, Dailymotion gibi siteler Youtube ile yarışacak düzeye gelebilse kimse iplemez bunları ama işte el mahkum...
izleme geçmişi özelliğinin adını ' tarih ' ile değiştirmiş.
ne gereği vardıysa amk.*
An itibari ile aşağıdaki anlamlı hatayı veren site

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, show them this information:
AZ5rKLJQt01LHlR2WCeafLFvSJQUdRQQM-TpJHhE7ayADz11XlgS39uZnAF2
zcnZF1E2DhuDbV_qHZ6X1AEmQWrjNlAPV2exeKpayeB-SfxjxtJP1lwHizzt
aZOyT8G8KYqwB4yv4SUD8XmYDQpT-NMqo5v4AnZ0pBfYBrgpntWvMkHA4a2R
x10qFoecTpmJ_S8LNESoK3VbEj3c7iPA_YeBR-vX3dp4LfH5lD7KVZ534WlG
wNNQ0uMRlZC7wYG70qtPeG8VdSRfOhL6p3WpzfgEBn3hPn4bUHp2qVOTAZIk
l9P1BVRUYiYG8wqO85EvJsS8Mnh0MWyUI0afAxKmd2NbFeOeWVWGu8V03QbR
fUVfzv1ST3V2CGrrhjaAfENBdWZFLM9n1duLGhctwrCnXAvUY--tCDGSvB_B
DTQAKzxWp_ccGBNut2qlMefWnqgyJnqY8MXquxNO46icxGzqB51xYNIY0WwX
8xj9lGes--tAh2Sy0bVTq_XWfz_iVHPe1Es-NTIZ7r_v8T9pRYYqLXfQVCjG
JPl8dRoVks8KZGbLiyEIp9U5xK6T-xvZTA08ImkelpJo1pIzzep8SduaJbSq
T_C2BUz5msIy-s8DwRnzeIU7ZwTAIoQzMvXLp3ZBXpe_8Lg1qXns0zRoMzqy