bugün

Çevirir çevirmez bir anda bütün olanları anlatmaya başlamaktır. Bir kez yaptım ben, dinlerken kederlenip sigara yaktı amk. Sonunda da ‘abi Eve gidip yat istersen’ dedi. Koca yürekli kardeşim benim.
görsel
(bkz: Madem konu size kadar intikal etti)
muazzam güzellikteki olay. hiç tanımadığımız birine bazen bazı şeyleri daha rahat anlatabiliriz. karşımızda bizi yargılamadan dinleyecek biri vardır keza, hem objektif hem de bu sayede içimizi döküp rahatlayabileceğimiz.
bu arada bazen tanıdığımız kişilerin bizi anlayamadığı ya da duyarsız kaldığı, güzelleştirme sanatına başvurup kibarlaşmadan düpedüz söylemek gerekirse; bir sike yaramadıkları zamanlar oluyor. işte bu da çevremizdekileri silme anının geldiğini anlamamıza yardım eden detaydır aynı zamanda. ne de olsa şimdiye kadar çevremizdekilere dert anlatıp derman bulabilseydik; şu birikime erişip tanımadığımız birine dert anlatma ihtiyacına girmezdik. yani nereden bakarsak karlı iş. vesaire.
de sixtir la diye tepki alabilirsiniz arkadaşlar milletin derdi başından aşkın uğraşman milletinen.
Mümkündür, sözde bi arkadaşa dosta anlatırken hemen kendi derdini araya sokup sizin sorununuzla ilgilenmez bile. ilk kez gördüğünüz birinin sizden bi menfaati yoktur şahsen beni çevirip içini döken 1 2 dayı oldu sabırla dinledim nasıl yardım edebilirim diye düşündüm ama ben utangaç biriyim öyle birine yol falan sormak dışında çeviremen.
korona virüs maskesi takarak yapılacak olaydır. zaten adam seni bir daha tanımaz.