bugün

arkasındaki kuyruğa aldırmadan atmde geniş geniş dakikalarca işlem yapan kişiyle yakın akrabadır.
küfür yaratıcılığın da seviye atlarsınız.
agzina kurekle vurulasi yolcu tipidir. her seyahatte mutlaka karsilasiyorum bu tiple. ben arkamdakini dusunup dimdik otururken bu hayvanoglu sikine bile takmadan yatiriyor sktimin koltugunu. ulan ben mi cok iyimserim acaba? bidahakine bende yapicam serefsizim..
tepeden ağzına doğru vurulası insan tipi.
yemek servisi başlasa da doğrulsa diye beklersin ama nerdeee çayını bile yatarak içer. rahatına çok düşkündür çok.
bunlar rahat insanlardır. görgü kurallarından haberleri yoktur. beddua almaktadırlar.
bana zorla kendilerini çeşitli ortamlarda pazarlatacak insan tpidir.
gayet haklı yolcu tipidir. yatırmayacaksak neden öyle dizayn ettiler o koltuğu. zorunuza gidiyorsa sizde yatırın koltuğu allah allah parayla değil mi? rahat benim rahatım.
rüyasında berberde olduğunu görecektir muhtemelen.
(bkz: nasyonal sosyalist devrimci)

evet benim. bana bu hak verilmiş ve sonuna kadar kullanırım. olabilecek en son seviyeye kadar yatırırım koltuğu. arkadaki hıyardan banane? zaten önümdeki öküzün oğlu da sonuna kadar eğiyor koltuğu, tek enayi ben mi kaldım?
japon yolculara göre yapılmış otobüslerde yaşanan sıkıntılı durum.
Arkasında oturan vatandaş benim gibi uzun boylu biri ise okkalı bir küfür yiyen kişidir.
arkasındaki yolcunun dizini koyup engellemesi gerektiği tiptir.
adamı uçağa binmeye teşvik eden yolcu tipidir.
agzina yuzune cakilmasi gereken yolcu tipidir.
hep önüme oturan yolcudur. ben de arkamdakini rahatsız edeceğim diye sorarım bir iki santim indiririm. bu yüzden de sandviç gibi bi görüntü çıkar ortaya. koltuk ben koltuk.
öküz tipi yolcudur.

öküz olduğu için dürtülmekten hoşlanır. hiç uyarmadan, dizlerinizle abanın koltuğun arkasına, öküz gibi kendi koltuğunu düzeltir.
koltugu evdeki yatagiyla ayni gorevi yapmasi icin zorlar ancak arkasindakinin insan evladini unutur.bencildir,dingildir komur kuregi ile agzinin ortasina vurulasidir.
dizinizle koltuğu ittirmek veya koltuğu kendinize doğru çekmek suretiyle koltuğu bozabilir adamın rahatını kaçırabilirsiniz. sonrasında kavga çıkıyor zaten.
ağzına verilmesi gereken yolcu tipidir.
kendisine bunu yapmak istiyorum...

görsel
Yapılacak şey; Önünüzde oturan öküz cinsi bir arkadaş koltuğunu ta burnunuza kadar dayayınca, çocuk şarkıları eşliğinde yaklaşık yarım saat koltuğunu tekmeleyin;
-Kardeşim ne diye tekmeliyorsun koltuğu? derse
+Vallahi ben bir şey tekmelemiyorum. Dizime dayadın ya koltuğu refleks o refleks!deyin. "Ya sabır," deyip koltuğunu kaldıracaktır.
bu tip, otobüsün hareketi ile eylemine başlar.
sanki günlerdir uykusuz ve bitap haldedir.
bu yaz önüme 2 kere oturmuş öküzdür. iki tane öküz tanıdım, evet. hemde 15 saatlik yolculuğun hepsini kucağımda geçirdi pezevenk. uyumuyordu da ibne, televizyon izliyordu.

ilk bir kaç saat dayandım bu duruma, sabrettim. sonra baktım bıçak kemiğe dayanmış, adamın kafası kasıklarımda dolanıyor. dizlerimle yavaş yavaş ittim pezoyu. sonunda dizlerimle ite ite normal konuma getirdim koltuğu. adamı tutmak oldukça zordu, ama inat olsun diye yapıyordum. adam koltuğun dikleştiğini fark edince arkasına döndü ve bana baktı. ben hiç s*klemedim tabii. adam önüne dönünce de dizlerimi geri çektim ve koltuk geriye doğru aniden düştü. düşüş sırasında adamın kafa top gibi koltukta bir kaç kere sekti. ben tabii kahkahalara boğuldum o sırada. iyi ki adam kulaklık takıyordu, bilerek yaptığımı fark etmedi.

13 saat boyunca bunu 3-4 kere yaptım. sonunda adam yatırmaktan vazgeçti. peki sonra ne oldu dersiniz? adam benden 2 saat önce otobüsten indi ve onun yerine başka bir öküz oturdu. son 2 saat rahat edecektim oysaki! ama bu öküzler çok gördü onu bana. bu öküz de koltuğu iyice yatırdı ve kasıklarımı ezmeye başladı terbiyesiz.

şu dünyada kucağıma yatan tek canlı kedilerdi. evet kedileri severim. artık öküzler de kucağıma yatmış oldu. ve hayır, öküzleri sevmem.
kişinin kalitesini tam olarak ele veren olay.