bugün

ayyy, defne yani bi ağlamadığın kalmıştı, bunu da yaptın ya bravo. bir hafta daha kalmak için daha neler yapacaksın çok merak ediyorum doğrusu.

saba sen de kıskanma istersen azra'yı, sen onun kulvarında koşamazsın.

not: eda taşpınar'ı yedirtme defne'ye lütfen.
iki haftadır azra akın'ın performansları o kadar da hoşuma gitmedi ve ayak hareketlerinde hataları gözüme çarptı ama jüri 10 puan verip duruyor. pascal'ın süper performanslarıysa düşük puan alıyor. zamanında burcu güneş söylediğinde inanmamıştık ama hakikaten taraf tutuyorlar abicim.
acun dahil herkesi dans uzmanı yapan program. millet sokakta salsa yaparak yürümeye başladı, hayat ne de güzel değil mi lan zalım sözlük.
bu hafta kim elendi acaba?
defne joy foster'ın ölümünden sonra mantık olarak yası için bitirilmesi gereken programdır.
defne joy foster'ın ölümünden sonra * nasıl bir yol çizeceği merakla beklenen program.
formalite program işte. defne öldü şimdi bakalım ne olucak.
defne'nin ölümünden sonra şoka uğrayan yarışma.
defne joy foster'ın ölümünden sonra show tv'nin bitir(e)meyeceği programdır. ölü üzerinden nemalanmayı seven medyamız bunu sonuna kadar kullanıp para balyalarının üzerinde timsah gözyaşlarıyla gezinecek, ve belki de reyting rekoru kıracaktır. na buraya yazdım...
önümüzdeki bölümde defne'nin resimleri ile bezenmiş bir dekorla ekranlara gelmesi muhtemel olan talihsiz yapım. acun tutuk konuşması ile samimiyetsiz bir veda konuşması da yapabilir. biz hayır işi için buradayız bahanesiyle de yarışma devam edecektir.
sanırım bir daha ki bölümde defne joy foster anısına dans edeceklerdir. stüdyo defne nin resimleriyle süslenir, mumlar yakılır akabinde dans edilir.
acun ılıcalı'nın bana dokunmayan yılan bin yaşasın tavrı nedeniyle, küçük bir yas konuşmasının ardından lay lay lom'a devam edecek olan yarışma. *
defne joy foster'ı birinci yaptıklarını açıklayıp, bitirecekler bu hafta.

içime öyle şey oldu...
defne joy foster'ın ölümünden sonra piç olmuş programdır.

şampiyonun bir anlamı kalmadı,

defne şampiyon olarak terketti bizi.
show tv yönetimi ve acun ılıcalı, yaşanan talihsiz olay nedeni ile programın bu etabını tamamen yayından kaldırmıştır.
ilgili haber için link
http://www.superpoligon.com/haber/23934
gerçekten yok olma yolunda , ilk adımı dün gerçekleşen programdır.
finalinin bu hafta sonu yapılması kesinleşen yarışma programıdır.
--spoiler--
geçen hafta hayatını kaybeden defne joy foster'ın, ölümünden bir hafta önce elendiği dans yarışması 'yok böyle dans', geçtiğimiz hafta yayınlanmaması üzerine sona ereceği ile ilgili söylentiler, günaydın yazarı yüksel aytuğ'un yazısı ile açıklık kazandı.

işte aytuğ'un yazısı: "yok böyle dans, bir hafta önce final yapacak. yarışma, bu pazar günü noktalanacak. defne joy foster'ın vefatından sonra bu sütunlarda kaleme aldığım yazıda, üç finalistin birden birinci ilan edilmesini, yarışmanın defne joy'un anısına ağırbaşlı bir anma gecesi olarak noktalanmasını, altın kupanın da eğitim bursu olarak defne'nin minik oğlu can kılıç'a verilmesini önermiştim.

önceki gün acun ile konuştum. yarışma bu hafta final yapacakmış. (oysa bir hafta sonra final yapılması planlanıyordu.) acun, "final gecesi için tam aynısı olmasa bile senin yazdıklarına benzer planlarımız var" dedi ve ayrıntıya girmedi. eminim acun, defne'nin anısına ve onu sevenlerin acısına uygun bir final planlamıştır.
--spoiler--
an itibarı ile defne joj foster'ın anması yapılmaktadır.
bu gece acun ılıcalı'nın, defne joy foster'in ölümünü paraya çevirmesine şahit olacağımız proram.
hey acun sözüm sana nasıl olsa bu entry i okuyacağına inanıyorum. bence hiç zaman kaybetmeden bu programdan elde edilen gelir ile yapacağın okula defne joy foster ın adını vermen lazım. benden sölemesi yoksa çekerim kulağını bak.
üç kişi içinde üçüncü gelen eda taşpınar ın bu kadar sevinmesi beni dumura uğratmıştır...
an itibariyle azra akın ve nicolay birinci olmuştur...
sonun da sona eren acunmedya yapımın en kötü yapımı. (bkz: hayırlı olsun)
ortaya bir okul çıkarmış topluma faydası olmuş bir programdır.