bugün

Şöyle karşılıklı oturup iki çay içerek yobazlık konusunda bilgi alışverişi yapmak istediğim yazar kardeşim.
türban nerenin köyü?

(bkz: baş örtüsü)
aslında o kadar da yobaz olmayan yazar.
sevdiğimiz bir yazardır. bik bik öten ateizlere karşı parmaklarına kuvvet sayın yazar.
Kur'an-ı kerim ile, müslümanlarla, tesettürle, ezanla ve daha birçok islamla ilgili olan şeylerle dalga geçen bir yazar, kendine laf gelince burada ötmeye başlamış.

oysa ki kendi uyarısına kendisi düştü. yazık.
nick altıma ısrarla girmeye çalışan ve yasal uyarıyı dikkate almayan biri. oysa uyarı açıktı ama anlamadı.
"sözlükteki herkesin sahibi" yazar kardeşime teşekkür ederim, tam da demek istediklerimi söylemiş.

"Allah var" varsayımı, arap mitolojisi... bu dünya imtihan dünyası, birileri inkar edecek birileri iman.. benim duam; rabbim bizleri inkar çukuruna düşenlerden eylemesin, böyle insanlara da Allah (c.c) tez zamanda hidayet nasip etsin. (Amin)
herkes yobaz. türkiyede yobaz olmayan insan yok ki. dindara yobaz diyen ahmaktır. çünkü herkes kendi düşüncesinin yobazı olmuş aksini delillendirene bie inanmıyor. bırakın abi kızcağıza okadar yobaz diye hakaret edilmiş ki dindar diye o bunu artık iltifat sayıyor. bende biri bana namaz kılıyorum diye yobaz dese bende gurur duyarım allah şahit saysın derim. doğru yoldadır kendisi. tebrik ederim.
"Allah var" varsayımı üzerine kurulu çoğu entrysi. Arap mitolojisini ciddiye alanlardan. Hoşgeldin annem.
sozlukte turbanli bacimiz varmista haberimiz yokmus. hosgeldin bacim.

bir yazar.
"Bu ülkede biri size; çağdışı, yobaz, gerici, eski kafalı, deli, aşırıcı diyorsa emin olun ki doğru yoldasınız." -Üstad Necip Fazıl

evet yobazım kabul.
bizzat itiraf ettiği gibi yobazdır. yani insan muamelesi yapılamayacak zararlı bir mahluktur...
salak salak nick bulmustur. Mallarıda parayla aliyorlar ne de olsa sozluğe.
Risale-i nur okuyordur okutuyordur. Vaizeyse buyuk ihtimalle ilahiyat okumus yazardir.
iyi, temiz kalpli bir insan. kırılmaması gerekir.
Yeni bir sözlük yazarıdır.

(bkz: wellcome to hell)