bugün

Benimdir efendim, bu yüzden doktorlara bile gittim bir sonuç çıkmadı, çevremdekiler '' fesat insan kilo almaz '' diyorlar, hayır kendimden şüpheleneceğim fesat mıyım yoksa diye.
benim o.
yemek yemek konusunda sıkıntısı olmayan ne bulursa yiyen bir tip olarak muzdaribim bundan hayır istediğim götlü göbekli olmak değil christian bale'nin makinist filmindeki fiziğinden kurtulmak.
(bkz: sözlük bana kilo aldır lan allahsız)
yılların yiyicisiyim gercekten adam akilli kilo aldigimi hatirlamiyorum. 1.88 boyum var en fazla 83 kiloya ciktim daha ustunu goremedim. antepe gidiyorum bir oturmada 3 dene ciger kebabi gömüyorum bana misin demiyo arkadas. kas yapicam yapamiyorum. artik gece 4 te bir ekmek yiycem karar verdim.
Benden sana güzel bir formül. ÇOK YE AZ GEZ .
Duzensiz beslenme. Hep söylediğim cümle ama fark ettim ki kilo almak, tatlı tuzlu ve vücuda faydalı herşeyi zamanlı tüketmekle alakalı. Böyle diyen insan bir hiç yemiyor yedi mi tam yiyor o da ise yaramıyor. Genel olarak tatlı yada hamur işini de pek yemiyor. Kendimden biliyorum. Bir ara kendimi kaybettim 3günde 4 kilo aldım. Tabi iki günde hepsi gitti.
sınava hiç çalışmadım ama 90 aldım diyen insandan hiçbir farkı yoktur. biraz gerçekçi olun, dürüst olun.
Ağzına kürekle vurulası zayıf insan beyanı. Kesin bi hastalık vardır onda tiroidleri falan problemlidir, yersen kilo alırsın arkadaş.
Yeterince yemiyor. Yeterince kalori alamıyoruz demekmiş.
yalancı bir mıymıydır.

yahu en son ne zaman 1 buçuk porsiyon iskenderi hızlıca, tabağı sıyırmak sureti ile bitirdin? ekmeğini, etini, yoğurdun kaymağını, çatalın ucuyla ayıklayıp, üzerindeki tereyağı donana kadar oyalanıp/mızmızlanıp, mundar etmediğin zamanı soruyorum.
şiş kebabın şişiyle dövülesi adam söylemidir.
ha bire osbir çekildiğinden olabilir.
ektomorf vücuta sahip olanların söyledikleri önerme.
nerden yediği ile doğrudan alakalı bir durum.
sürekli sarfettiğim cümledir. evet zerre kadar mübağla yok.
fesattır. içi pislikle doludur ki yediği bile yaramıyordur. ıyyy ölsündür. tırın altında kalıp ikiye bölünsündür. böyle köprünün üzerinde bisikletle giderken denize uçsundur. iki tane kamyonun arasında kalıp ezilsindir. aldığı hiçbir kıyafet üzerine yakışmasındır. ayrıca yemeğin salçalısı, kadının kalçalısıdır. kadın dediğin biraz ele avuca gelecektir.

off neyse ben bir şey demiyorum, humanistim zaten ben.
Tehlikeli söz öbeği.

Sebebi bağısak kurdu ya da çölyak hastalığı da olabilir.
Tiroit bezi hastalıkları yüzünden olabilecek durumdur. Ya da yeterince düzenli yenmiyordur. Aslında düşündüğünüz kadarda yemiyorsunuzdur. Tıpkı benim gibi. insanların gün içerisinde yediklerine bakın bir de kendinizin.
ektomorf vücut tipine sahip olan kişilerin isyanı.
metabolizmanın hızlı olması vücudun yağ biriktirmesine fırsat vermiyor bir emsali de benim tecrubeyle sabittir. Fitness bu sorun için guzel bir çözüm..
Allah belanı versin.
Ağzına kürekle vurulası insan tipi.

Nasıl gıcık oluyorum böyle diyenlere nasıl.
bu tipler dar omuzlu dar göğüslü tiplerdir. hiç özenilecek yanları yoktur o yüzden. yiyip kilo alamamak nedir ya?! sigara içip besinleri ememeyip kilo almadığını sanan tipler gibi bir şey işte...
(bkz: bitch)
dar omuzlu, sigara bağımlısı sağlıksız yaşayan tiplerden olmayanlarıda vardır mesela ben 175 im çok uzun değil 72 kiloyum istediğimi yerim sağdan soldan hayvana bak nasıl yiyor derler. 24 yaşındayım 5 senedir sadece 3 kilo aldım, bir aralar düzenli yüzdüğümden bunun sporla alakasını olduğunu sanardım fakat bu da doğru değil. Zira günde ortalama 3 ile 5 km yüzerken 69,70 kiloyken iki senedir götümün üstünde oturmama rağmen 72 kiloyum. Zoruna giden dumur arkadaşlara duyurulur six packlerim çok olmasa da göğüs kaslarımla size ritim tutabilirim.

Not : ilgili hetrosexsuel arkadaşlar pm atsın seviyeli bir şekilde sevişebiliriz.
1.87 boyundayım öküz gibi yemek yerim ama 65 kiloyum . Allahtan 1.5 senedir workout yapıyorumda kaslarım sayesinde cılız gözükmüyorum.
Not: fakbadi bağyanlara duyurulur. Benim kaporta bu.