bugün

11. nesil yazar.
akepeli değildir.
atatürkçü , kemalist değildir.
deist ,ateist değildir.
kürtçü değildir.
solcu, kominist değildir.

insanların fikirlerini birbirine saygı çerçevesinde ifade etmesi gerektiğini düşünen, milliyetçi demokrat çizgide kalmaya çalışan yazardır.
dikkat !!kalmaya çalışan diyorum çünkü yapılan saygısızlıklara da en ağır şekilde misilleme yapılması gerektiğini düşünüyorum. ama ilk kurşunu atan asla ben olmam.
çıktığı yere geri sokulması gereken yazardır. burada yeterince var olum senden.
kim bilir kimin feykidir.

hoş gelmiş, ne diyelim.
Yazma eylemini beceremeyen, Zerre zekâ birikintisine sahip olmayan yazar.
Zaten yakında silinir. Bütün gereksizler gibi.
en samimi kankamdır ona göre akıllı olun yanlış yapmayın anüsten çalışırım ona göre. evet.

http://www.youtube.com/watch?v=F0BE8DTeyNc
beni engellemesiyle kahrolduğum yazar. daha dükkanını ziyarete gidecektim, mıncık nasıl yapılır öğretecektim. neyse artık nasıp değilmiş. sevgiler..
özel mesaj yoluyla hakaret eden ağır orospu çocukları; biliyorum insanların yüzüne karşı tek kelime söyleyemeyecek kadar korkak ve kancıksınız, yüz yüze gelseniz paçalarınıza sıçarsınız ama klavye delikanlılığı yapmak kolay tabi.

kimsenin anasının suçu yok, orospu çocukluğu genelde sonradan kazanılan bir kazanım bu tip arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun tepe tepe kullansınlar.
çin malı hem de yan sanayi troll demiştim. düzeltiyorum değildir. takunyalı bir sünepedir...
adamın dibidir.. ağır kemalitler nick altından defolsun gitsin. evet.

http://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
düşüncelerimiz kafa yapımızın aynı olduğu yazar.
sayılı ağır kankam yazarlar arasında olan yazar. yanlış yapanı tezgahıma çekerim. evet.

http://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
(#26246143)

üşenmeyip okuduğum nadir uzun entarilerden. ellerine sağlık.
(#26058009)

tam yazacakken baktım birisi özetlemiş.
kendisinden olumlu geri dönüşler aldığım, sorgulayabilen ve ortaya anlamlı şeyler çıkaran bir yazar kişidir.
sözlükte geçirdiği iki aylık süre zarfında, 2014 istatistik sonuçlarına göre;

en çok oylama yapan, 72. yazar 9370 oy
en çok artı oylama yapan, 104. yazar 5178 oy
en çok eksi oylama yapan, 45. yazar 4190 oy

şimdi bu sonuçlara göre sözlükte geçirdiğim ve bu istatisliklere dahil olan 62 güne göre günlük 67.5 eksi oy kullanmışım.

365 x 67,5 = 24635 eksi oy yapar. bu rakama göre 15965 eksi oy vererek (bkz: seovi) ilan edilen (bkz: usualsuspects) adlı yazarı geçmiş oluyorum, vay anasını be ne seoviymişim de haberim yokmuş.

yok lan yok korkmayın hemen, aynı zamanda günlük 83,5 artı oylamayla çalışmışım.

365 x 83.5 = 30483 artı oy eder.

neyse aklından benim bir seovi olduğumu geçirenlere şunu söyleyebilirim ki, oylama yaparken beğendiğim her entrye oy verdim ama itiraf ediyorum, 3 - 5 kişiyi de seri eksiledim hatta üşenmeyip 1 saat bile beklediğim yazarlar oldu.
kişisel değil tamamen siyasi nedenlerden ötürü. sonuçlara bakıp endişe etmeyin yazar arkadaşlar, kafanız raad olsun sözlük ahalisi.

2015 istatistiklerinde görüşmek üzere, kendine iyi bak sözlük.
(bkz: şizofreni)
Rüya gören yazardır, ben hiristiyanlarla alay gecen zilyonca sanat eseri gösteririm sana müslüman ülkelerinden(coğusuda hoşuma gider o ayrı konu)ama dedigim gibi bizim müslüman kültürü başından bozuk oldugu icin, artık mahara ötesine gidiyor, tamamen bokta yüzmeden ve orda bogulmadan son vermez galiba.
Beni fake sanan yazar. Onlar benim fakem espirini yapamadım bile ciddiye alır falan .
tezgahtarın kadim dostu yazarıdır. unutuldun sanma evet.

unutulmaz tezgahtar parçam: https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
yobaz olduğuna göre kendi öz anasına halleniyor olması yüksek ihtimaldir (bkz: yobazların analarından tahrik olması).

not: bu entryi yaptığı şu şerefsizliğe karşı hak etmiştir (#26902346). devam ederse sadece kendi halini değil, anasının muhtemel hallerini de dilime dolayacağım. böyleleri sonunda beni de kendilerine benzettiler be! lanet olsun alayına...
beni açık oylayıp yürüyor ama yüz vermiyorum.

bu latifeydi muhabbetimiz olan bi insan sağolsun varolsun

bir yazar, her an yırtık dondan kafasıda görünebilir.
milliyetçi bir ağabeyimizdir.
kalemi kılıçtan keskin olsun.
troll olduğunu sanarak komik duruma düşen her başlığın altına krallığını ilan eden yazardır.
(bkz: tilki)
Az önce kendisine özelden cart curt edilmiş lâkin, zarafetiyle tevazusunu göstermiş yazardır. Sorry'dir.
Her sözlük yazarının farklı coğrafyalardan rüzgârlarını estirdiği gibi o da rüzgârlarını Karadeniz'den estirecektir.
O'na kolay gelsin,
Evet;
Kolaysa da bizlerin başına gelsin.
Karadeniz turumun rize ayağında hiç çekinmeden verdiği telefon numarasını arayıp çok güzel bilgiler aldigim, sayesinde şenkaya köyündeki muhteşem köprüyü kesfettigim yardımsever yazar.