bugün

Gireceklere basarılar dilerim bende yasadım o stresi sonunda ölüm olmadıgını ve tekrar girebileceğinizi unutmayın. her şey gönlünüzce olsun.
Adı duyulduğunda tüyleri diken diken eden, stres yaratıcı, kilo aldırıcı, sivilce çıkartıcı sınav.
korkulu ruyalarimdan biridir. degeri de zaten belli (bkz: lys) yardimci olabilecek yazarlar lutfen mesaj atsinlar, ciddi anlamda sormak istedigim bazi seyler var.
en stresli andır birden nefesiniz kesilecek kalbinizin sesinden soruları duyamıyacaksınız nerden mi biliyorum bizede girdi pardon bizde girdik.
çalışan elemanlar için söylüyorum birazcık bile önemi olmayan sınavdır. karnınız ağrımasına layık bir sınav değil bu şefersiz sınav. aslanlar gibi çalıştınız kasmayın. tak tak tak işaretleyin çıkın. koçlarım benim
Başlığı okuduktan sonra'Oha lan hala daha böyle bi sınav mi var?' diye kendime sorduğum sorudur,sınava gireli de 4 sene oldu, çokta değil,ama konudan bir o kadar uzaktayım.

Şimdi genç kardeşlerim, cancağazlarım, bir tanelerim, harbici konuşuyorum,vallahi rahat olun.YGS ne ki la? Yeminle LYS'nin 3'te biri değerinde bir sınav. Ayrıca şu sınava çok kasmadan, konuların üstünden geçerek çalışmışsanız, ortalama üstünde bir net yapacağınızı garanti ederim.Rahat olun dedim, ama biliyorum bazılarınız, 'Amk biz sınava gireceğiz sen değil, kapa çeneni ve götünün üstüne otur.' Gibi düşüncelere kapılacaktır.Evet, haklısınız, tabiki biraz stres olacak, stres olmaması sağlıklı değil zaten. Ama o stresin seviyesini düzenlemekte tamamen size kalmış, kendinizi relaks tutun,baktınız çok heyecan yaptınız bırakın kalemi amk 5 dakika,sizin psikolojinizden önemli mi?Derin derin nefes alın kendinize gelin, sonrası su gibi akacaktır. Sınav'dan iki gün önce su içmeyi bıraktığı takdirde sırf stresten sınav esnasında pet şişeye şarıl şarıl işemiş arkadaşım var benim. O yüzden stres dengesini ayarlamak,dediğim gibi, tamamen sizin işiniz, ayarlarsınız da.

Hazırlıkta dahil bu yıl 4. yılım üniversitedeki,seneye bitecek inşallah.4 yıllık üniversite hayatıma 2 staj,2'de uluslararası öğrenci programı sığdırabildim,mezun olmadan bir staj daha yapmak hedefim.Üniversiteye girin,işler bir şekilde yoluna giriyor.Efsane değil bu,valla bak.Kapağı atın bi şekilde hallediliyor işler.

Psikolojik destek isteyen yazarlara itinayla yardımcı olunur.
Sınava girilecek yerles belli olmuştur.
sınav giriş yerleri belli olan sınavdır.
kısacık boyumla neden üniversite çıkıyor bana anlamıyorum.
bundan 3 yıl öncede üniversitede girmiştim, oraya ulaşım ne kadar zor sen biliyor musun sözlük.
(bkz: daha fazla devam edemicem)
O saatlerde mısır patlatıp tv de sınavdan çıkan öğrencileri izleyip kahkahalar atacağım sınavdır Swh.
Girmekten vazgeçmeyi düşünmeye başladığım sınav. Zaten 1 üniversite var zevke girelim olan paraya olacak.
2.gireceğim sınav bu sefer olacak inşallah girecek olanlara başarılar dilerim.
6. kez gireceğim sınav. her sene fantezi olsun diye girer içerdeki havayı süzer rahat tavırlarımla liselileri dinden imadan çıkartır 3 5 soru yapar çıkarım.
zevkine girildiğinde kalem açıp sırayı pisletmek, gözetmenin gözüne pis pis bakmak gibi aktiviteleri yapabileceğiniz sınav.
ilkokulda gireceğini öğrendiğimde kısa olduğumu farkettim. Evet.
Lysnin 3te 1i yakistirmalarini hak etmeyen sinavdir. Hedefi olan ogrenci icin iyi bir puan yapmak onemlidir ve son 3 ay zaten zor olacak calisma maratonuna motivasyon kaynagi olmasi acisindan da hafife alinmamasi gereken bir sinavdir.
Keşke 4 sene öncesine dönsem de ygs-lys çalışsam denilen sınav. Stres yapmayın gençler ilerde daha çok strese gireceğiniz sınavlar, mülakatlar olacak.

Hıı bir de

Üniversiteye kapağı atmak yetmiyor.

Hadi başarılar *
gelsin geçirsin gitsin diyerek sabırsızlanıyorum.
Matematik yapan kazanır.

Kilit noktalardan biriside coğrafyadır. Net ortalaması 4. Evet 4. Türkiye geneli.

Son hafta günde 8 saat matematik çalışarak 30 soruda 22 net yapan (ygs 2013- 0 geometri) sonrasında ise lys'de sıçmış bir ösym mağduru olarak şu günlerde çalışacağınız bir saat ders emin olun eylül-ekim döneminde kastığınız 1 günlük derse emin olun eş değer.
artık "noluyosa olsun bitsin be" dedirten sınav.

10 yaş yaşlandım be. ruhum 26 yaşında benim. rengi solmuş çiçekli mavi elbise giyiyor resmen.
Hacı madem üniversiteye kapağı attık, daha marjinal bölüm gelirse ona girelim, mantığıyla gireceğim sınavdır. es kaza başarılı olmam dahilinde herkesle ultra dalga geçeceğim sınavdır.
güzel bir üniversitenin güzel dil bölümüne kapak atmış biri olarak sikimi taşşağımı yayıp sırf bir alt nesilin stresini görmek için öylesine gireceğim sınav. başarılar gençler.
Ygs bir geçiş sınavıdır unutmayın. Her şey daha yeni başlar tıp kazanmamışsanız iş garantiniz yoktur. Boğaziçi elektirik mühendisinin bile postanede çalıştığını aynı bölümden sakaryayı kazananın ise tubitakta çalıştığını biliyorum. Yani bu sınav hiçbir şey unutmayın. Üniversitede kendinizi geliştirmeye bakın herkes sizin ne yapacağınıza bakar nereyi kazandığınıza değil. He bir kaç mal şirket yer var odtü falan dışı almıyor ama onları takmayın.
Çok stresli bir sürecin bitişinin başlangıcı. Şimdi ne söylersem söyleyeyim inanmayacaklar ama üniversiteye girdikten sonrası çok daha zor.
soruları tübitak hazırlayacağından çok zor olacak sınav. şimdiden ben yazayım da gencolara destek çıkayım hauahah amk tembelleri bi de burada sürtmezler mi beni deli ediyorlar ya.
memlekete yine bir şey kazandırmayacak sınavdır.