bugün

çocukluktan beri aklımdan çıkmayan şerefsizdir açık ve net.
Ama sonra ne oldu hücre manyağı yaptılar kansızı. Keske bay cingles kulağını kemirseydi yatarken...
su katılmamış orospu çocuğu karakter.
Bak yine aklıma geldi çapsız sinirlendim.
Net orospu çocuğudur abi, adam gitti gözümün önünde...
Nemrut pislik.
Herifin adeta bir tavuk gibi kızarmasına vesile olmuş devlet görevlisidir. Haysiyetsiz.
Gece gece sinirlenmeme neden olan, sahneyi yeniden yaşadığım ve gerildiğim insandır.
Pislik!!!
Sinirlerimi alt üst etmiştir kendisi.odaya kilitlendiğinde ve ağladığı sahnede müthiş haz aldım. Annesine ve kendisine sağlam küfürler ettiğim gardiyan.
Kötü karakterler sıralamasında akla gelen ilklerdendir. Süngeri azcık ıslatsaydı iyiydi.
iyi oyuncudur rolünün hakkını vermiştir ama karakter olarak çok küfürler yemiştir az sövmedim hatta hızımı alamayıp tv ekranına vurmuşluğum bile vardır.
Irkçı şerefsizdir. Ve boyu o zencinin yarısı kadardır.
sungeri islatsaydi iyi bir insan mi olacakti.
ektiğini biçmiştir.
pisliğin tekidir kendisi.
ideolojik düşüncesinin esiri olup bir öğrencinin hayatını karartabilen şerefsizle akraba olduğu söylemleri var.
Orospu cocugudur, john coffeynin ruhu şad olsun.
Serefsizlerin amina koyarim ben...
bu kadar mı tesadüf olur.. şimdi filmi indiriyorum gece izleyince süngeri ıslatmayan o şerefsize bende söveceğim.
Yoruldum patron , Çok yorgunum.
fareli adamın yaşattığı duygusal anlar...
tam sopalıktır ağzına kürekle yada tavayla vurulması gereken insan hayvanı çeşididir. böylelerinin götüne dinamit sokup patlatıcaksın.
kafasına kuru sünger konulup çarptırılması gereken ağır puştun ta kendisidir.
(bkz: o rus bu çocuğu)
insanın içini cız ettiren kişidir.