bugün

üniversite öğrencilerin durumunu da bize gösteren yarışma. oradaki izleyici oylarıyla yapılıyor 2.tur malum. çoğu da üniversite öğrencisi.
ama adamlar yetenek ile sempatikliği karıştırıyor daha. verdikleri oylardan bunu anlayabiliyoruz.
geçen abant izzet şimdi ege üniversitesi... yakışmıyor gençler.

şu ales ten 95 aldım diyen abiye katılmamak elde değil.
an itibariyle performans sergileyen üçlü ekibin ortada oturan üyesi bir mankenden farksız şu an, ilgi odağı oldu tv yi açar açmaz.
sergen e göre bir insanın yeteneğinin onun özel ve iş hayatına yansıması gerektiği belirtilen yarışma. bu uğurda harcadığı adam belki çok süper bir yetenek olmasa da bir cümle içindeki harfleri hızlıca sayıp hesaplama özelliğine sahiptir.

ali kızılırmak gerçek hayatta köpek yetiştiricisi veya pet shopçu değil diye biliyorum ama diziden parayı kırmaya başladı dimi?

(bkz: akıllı köpek max)
avanaklari barindiran program.
su an yayinda startvde.
actik boyle izliyoruz evde.
bi tane cocuk cikti gangnam style soyleyecekti

bizim ki direk

"nolur yapma. dur"
dedi ekrandakine.
beni birden bir gulme tuttu anlatamam.
ahahaha
buraya çıkanların çoğundan iyiler:

http://www.youtube.com/watch?v=ndt4OHHuVzU

yetmedi diyenlere:

http://www.youtube.com/watch?v=UO2E0LTY8V0
an itibariyle ağzımdan saniyede 46555613 küfür çıkarmış yarışma programı.
sergenin ne dediğini bilmemesi. orda heykel dursa daha iyi olurmuş.
Şu an Star tv'de izlediğim program. Aslına bakılırsa çokta eğlenceli olmayan ama yine de baktıran bi program. Sonuçta bak bak aynı espriler, aynı görüntüler...
hakan akdoğan isimli yarışmacının hulk'a meydan okuduğu yarışma.
an itibariyle şaklabanlari izleten program.
an itibari ile üç erkeğin threesome olayına girdikleri program.
an itibariyle bilal diye kendini komik sanan cümle aleme rezil olan bir mal çıktı şu an.
yeteneksizlik ve özgüven birleşince nasıl bir felaket yaşanıyor gösteren program. az önce izlerken başkası adına utandım.
gözlüklü lavugun teki evdeki ortamı buz gibi yaptı. insanın boyle kardesi eşi dostu akrabası olsa ilo güne katil olur.
Bide bunu sakın evde denemeyin diyorlar yaaa ona hiç anlam veremiyorum ben evde onları yapsam annem evden atar lan beni
cidden özgüven ile dangalaklığı biribirine karıştıranlar yoğunlukta bu ülkede onu gösteriyor bu yarışma. geçen hafta kiremit kıran biri vardı gangman style yapan birini çıkarmış ne alaka dediler çok seviyo millet bu dansı yüzde 10'da ondan alırım belki diye şeyettim dedi. mantığını seveyim.
5 dakikadan fazla tahammül edemediğim geri zekalı kaynayan program!
Az önce zap yaparken denk geldi de şu kırmızı başlıklı kız oyunu sergileyen tiyatroda mıdır nedir onlara seyircilerinin %81'i evet dedi ya diyecek kelime bulamadım gelmişler buraya yetenek diye sergiledikleri şeye bak 3. Sınıf espiriler falan hemen değiştirdim akabinde.
üç çocuk çıkıp şarkı söyleyip %90 alıp, günlerce hazırlanan grup ve kişilerin sınıfta kaldığı yarışma.
acun'un voleyi vurduğu vasat altı program. yetenekliyim diye 3 tane çocuk ortalama bir şarkı söylüyor büyük çoğunluğunu üniversite öğrencilerinin oluşturduğu topluluk da yüzde 90 oy veriyor. adamın birisi yumuruğuyla kola kutusu patlatıyor üniversite öğrencileri yüzde 80 oy veriyor. tam güzel ülkeme göre program.
herkesin 5 dakika göz attığı, kanal değiştirirken denk geldiği program.!
toplamları 1665 olan sayılarla salonu etkilediyse yarışmacı, maalesef salondakilerin zeka yaşı ilkokul 3 e giden bir öğrenci kadar bile değil yazık..
he desen alkışlayacak insan topluluğuna bir takim şebeklikler yapan kişilerin programı, yahu hepsi birbirini tekrar eden gösterirler ve işin ilginçi her biri öncekinden daha çok alkış alıyor.
türkiye' nin en yetenekli insanını bulup ne yapacağına henüz karar verememiş olan yarışma programı.
belki daha akıllarına bile gelmemiştir.
sahi bulunca napçaz lan. eyvah!.
bir köpeği birinci seçerek diğer yarışmacıları yerin dibine sokan program. adamlar resmen diğer yarışmacılara bir köpek kadar olamadınız dediler. ayrıca iki üç dans hareketi yapana yetenek deyip koskoca bir heykeltraşa yetersiz demek jürilerin aslında ne kadar da basit olduğunu ortaya koyuyor zaten.